Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wieczór kawalerski w Krakowie – oryginalny pomysł na organizację i prezent

Autor: Mateusz Książkiewicz

Wieczór kawalerski to wydarzenie, które nie tylko poprzedza ważną uroczystość, jaką jest ślub i wesele, ale samo w sobie jest dniem zdecydowanie wartym zapamiętania. Dlatego też jego organizacja i przebieg powinny być zaplanowane z dużą starannością, aby można było wspominać go w kolejnych długich latach.

Coraz częściej odchodzi się od oklepanych pomysłów i standardowych, nudnych spotkań przy grillu czy w pubie. Dowiedz się, dlaczego takie miejsca jak strzelnica to świetny i niebanalny pomysł na pełen emocji wieczór kawalerski w Krakowie.

Kto organizuje wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski to wydarzenie, którego organizację trzeba powierzyć odpowiedzialnej osobie. Z reguły zajmuje się tym świadek, a ten czasem może potrzebować pomocy kogoś kreatywnego i wybuchającego na co dzień setkami pomysłów. Świadek odpowiada za skonstruowanie całego wydarzenia, wybór miejsca i atrakcji na wieczór kawalerski, a także dopięcie wszystkich detali na ostatni guzik. Sam świadek to osoba zaufana, często przyjaciel lub ktoś z rodziny, który nie tylko dobrze zna przyszłego pana młodego na wylot, ale i jest w stanie w umiejętny i dość subtelny sposób wyciągnąć od niego informacje na temat oczekiwań dotyczących wieczoru kawalerskiego. Delikatny wywiad jest więc w tym przypadku jak najbardziej mile widziany, ale podczas rozmowy dobrze nie komunikować wprost przyszłych intencji, aby wydarzenie było tym, co wszyscy lubimy – przyjemną i niezapomnianą niespodzianką.

Miejsca na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski w Krakowie to nie tylko możliwości korzystania z turystycznej strony miasta. To również dostęp do szerokiej bazy atrakcji rozrywkowych i rekreacyjnych samego Krakowa, ale i jego okolicy.

Popularnym celem wypadowym, a zarazem sposobem na spędzanie wieczoru kawalerskiego jest wypad w góry. Ta forma gwarantuje świetne przeżycia, piękne widoki i zaczerpnięcie głębokiego oddechu górskim powietrzem, co w trakcje trudów organizacyjnych związanych z przygotowaniami do ślubu i wesela jest naprawdę cenne. Liczne szlaki turystyczne, dobra infrastruktura hotelowa i atrakcje na miejscu, w tym baseny i sauny to świetny sposób na połączenie aktywnego wypoczynku z relaksem. Wypad w góry można powiązać też z survivalem, co nie tylko wprowadzi więcej wyzwań i wrażeń, ale jednocześnie zacieśni więzi z uczestnikami wydarzenia. Warto pamiętać, że nie każdy jednak czuje tak silną więź z naturą i chęć spędzenia wieczoru kawalerskiego w ten sposób.

Innym pomysłem może być off road. Tutaj, w porównaniu do spokojnego z reguły urlopu w górach, możemy naprawdę wyżyć się w terenie. Faceci często uwielbiają szaleństwa w plenerze, szczególnie w połączeniu z masywnymi i silnymi terenówkami, warkotem, pyłem i prędkością. Możliwości offroadowe oferuje sam Kraków, ale i pobliskie tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dobrą alternatywą dla off roadu są gokarty albo quady, z których można skorzystać w samym mieście.

Nie da się ukryć, że Kraków jest niezwykle piękny i przyciąga rzesze turystów każdego roku. Od wielu lat jest bardzo popularnym miejscem na organizację wieczorów kawalerskich i panieńskich. Związane jest to nie tylko z licznymi pubami, barami i hotelami, ale również z szeroko dostępnymi możliwościami rozrywkowymi. Jednym z najciekawszych pomysłów, które z pewnością będą źródłem wielu emocji i niezapomnianych chwil jest wizyta na strzelnicy. Zabawa z bronią pod okiem specjalisty to zdecydowanie coś, co podniesie emocje i zarazem będzie stanowić świetny i trafiony w dziesiątkę prezent na wieczór kawalerski w Krakowie. Taka forma rozrywki zaspokoi ciekawość związaną z posługiwaniem się prawdziwą bronią, ale będzie tez świetną zabawą, w trakcie której można poczuć rywalizację, współpracę i integrację. Wyjście na strzelnicę można połączyć z uczestnictwem w meczu ulubionej drużyny przyszłego pana młodego, co dodatkowo podniesie adrenalinę.

Wieczór kawalerski na strzelnicy w Krakowie

Wieczór kawalerski w Krakowie może być wydarzeniem pełnym wrażeń, trzeba go jednak dobrze zaplanować i dopracować. Wizyta na strzelnicy z pewnością będzie idealnym wzbogaceniem wspólnego czasu. Tego typu atrakcje na wieczór kawalerski zapadają w pamięć na długo i pozwalają spędzić dzień w znacznie bardziej kreatywny sposób niż z drinkami przy barze. Dzięki bogatemu arsenałowi strzelnicy, bohater wieczoru może spełnić swoje dziecięce (i nie tylko) marzenia związane z zabawą w żołnierza. Glocki, rewolwery, karabiny i pistolety maszynowe to tylko niektóre sprzęty, które na okrągło możemy oglądać w filmach akcji lub produkcjach historycznych, z którymi wielu z nas dorastało. Dzięki współpracy z instruktorami możemy mieć pewność, że podczas zabawy tymi niebezpiecznymi „zabawkami” nikomu z ekipy nie stanie się krzywda, a emocje będą sięgać zenitu. Niektóre strzelnice oferują autorskie pakiety strzelnicze, również spersonalizowane, wśród których znajduje się wiele propozycji broni, a nawet transportu busem do obiektu.

Wieczór kawalerski w Krakowie

Świetnym prezentem może też okazać się bon upominkowy dla przyszłego pana młodego, który podarowany jako prezent na wieczór kawalerski będzie możliwy do wykorzystania w kolejnych miesiącach. Organizując wieczór kawalerski warto zrobić to w taki sposób, aby był on zapamiętany na zawsze i pozbawiony jakichkolwiek nieprzyjemnych i nieoczekiwanych sytuacji, dlatego wsparcie profesjonalistów w swoich dziedzinach jest tutaj bardzo ważne i warto z niego skorzystać.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy