Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Puchar Polski: KS Bobowa podejmie Glinik Gorlice

Autor: Bartek Serafin

Mimo, że do startu meczów ligowych zostało jeszcze trochę czasu, to eliminacje Pucharu Polski, co roku dają kibicom poczuć przedsmak stadionowej atmosfery. Już jutro czeka nas trzecia runda, a zmierzą się w niej KS Bobowa z zespołem Gorlice Glinik.

Dla KS Bobowej zeszły sezon można uznać za niezwykle udany, 2 miejsce w tabeli z jedynie pięcioma punktami straty do mistrza – Białej Brunary, 88 bramek (również 2 najlepszy wynik w lidze) ze stratą jedynie 28 z pewnością budzi dumę i nadzieję na naprawdę udany start.

Eliminacje do Pucharu Polski to bardzo dobra możliwość, aby piłkarze jeszcze przed rozpoczęciem meczów w A-klasie mogli wejść w rytm meczowy, dopracować taktykę, czy poeksperymentować.

Jutro starcie KS Bobowa kontra Glinik Gorlice

Taką szansę będą mieć jutro Bobowianie. W trzeciej rundzie eliminacji (ćwierćfinał) na szczeblu małopolskim, podejmą u siebie bardzo ciężkiego przeciwnika. Glinik Gorlice to stabilny średniak w realiach IV ligi, a więc dwa stopnie wyżej od zespołu ze stadionu na ul. Sportowej.

Bobowa nie będzie więc faworytem, jednak drużyna zawsze była ze sobą niezwykle zgrana i potrafiła nie raz zaskoczyć rywala. Liczymy, że tym razem też tak będzie.

Mecz odbędzie się o godzinie 17:00 w sobotę (tj. 30.07.2022) na stadionie w Bobowej. Zapraszamy!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy