Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowska policja na tropie narkotyków! W dwa dni zatrzymano dwie osoby

Autor: Bartek Serafin

W ostatnich dniach z Bobowej dochodzą do nas niepokojące sygnały. W ciągu dwóch dni policjanci zatrzymali trzy osoby osiadające narkotyki.

Do pierwszego zatrzymania doszło 5 sierpnia w godzinach porannych. Bobowscy funkcjonariusze wspierani służbami Wydziału Kryminalnego KPP w Gorlicach weszli do domu 26-letniego mieszkańca Bobowej.

Podczas przeszukania w mieszkaniu znaleziono około 0,5 grama mefedronu i aż 48 gramów marihuany. Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Za swoje czyny może usłyszeć wyrok pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

– Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego w wysokości 5 tys. zł. W sprawie toczy się śledztwo prowadzone przez Komisariat Policji w Bobowej – powiedział jeden z funkcjonariuszy KPP w Gorlicach.

Już następnego dnia tj. 6 sierpnia drogówka z naszego miasta podczas prowadzonej kontroli zatrzymała dwójkę osób posiadających w sumie 8 gramów mefedronu. Mieszkańcowi Siedlisk i mieszkance powiatu tarnowskiego grozi kara więzienia do 3 lat.

Trzy osoby zatrzymane w ciągu dwóch dni i to przez narkotyki w tak małym regionie to zdecydowanie rzadkość.

Przypadek? Czy może jednak w naszym regionie zaczyna dziać się źle?

Fot: freepik.com

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy