Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

KS Bobowa na remis w starciu z liderem

Autor: Mateusz Książkiewicz

Piłkarze KS Bobowa występujący w rozgrywkach A Klasy w grupie Nowy Sącz-Gorlice podzielili się punktami z LKS Ropa, remisując na terenie lidera 1:1.

Miejscowi wyszli na prowadzenie po trafieniu Kacpra Góry w 10. minucie rywalizacji. Dwie minuty później było 1:1 po samobójczym trafieniu po akcji z rzutu rożnego.

Bobowianie mieli swoje okazje na kolejne bramki, ale Zdziarski dwukrotnie przegrywał pojedynki sam na sam z bramkarzem, zaś po próbie Świątańskiego z rzutu wolnego z 25 metrów piłka wylądowała na poprzeczce.

W meczu nie brakowało walki, inaczej być jednak nie mogło, spotkały się bowiem ze sobą czołowe ekipy tej ligi.

Po dziewięciu rozegranych meczach zespół z Bobowej jest trzeci i ma 22 punkty. Swój najbliższy mecz podopieczni grającego trenera Krzysztofa Flądry rozegrają w niedzielę o godz. 15 na własnym boisku z Moszczanką Moszczenica – obecnie piątą siłą ligi.

LKS Ropa – KS Bobowa 1:1 (1:1)

Skład KS Bobowa: Barczyk – Kamil Flądro, Krzysztof Flądro, K.Radzik, Bulanda – Budzyn, Dutka, Magiera, Świątański – Podobiński, Zdziarski.

Zmiana: Gryzło za Bulandę w 65. minucie.