Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Studio Figura Gorlice: Pozbądź się kompleksów i zadbaj o swoje zdrowie!

Autor: Barbara Ćmiech

To jedyne takie miejsce w regionie, w którym kompleksowo zadbasz o swój wygląd i doskonałe samopoczucie. Pod czujnym okiem specjalistów nie tylko wymodelujesz sylwetkę, ale również odzyskasz energię i siłę do stawiania czoła codziennym wyzwaniom. A przecież o to właśnie chodzi w dbaniu o siebie!

Najważniejsza jest rozmowa

Największym atutem gorlickiego Studia Figura jest bez wątpienia bardzo indywidualne podejście do kobiet. Wszystko zaczyna się bowiem od rozmowy, takiej w cztery oczy, wręcz intymnej, o tym co dręczy i boli. Nie bez powodu mówi się, że aby schudnąć wystarczy… „przestawić sobie coś w głowie”. No właśnie, ale co?


Konsultację zaczynamy od wywiadu zdrowotnego, aby jak najlepiej dobrać ćwiczenia i zabiegi do potrzeb klientki. Rozmawiamy również o tym, po co chce schudnąć i ile mamy na to czasu. Oczywiście w idealnym świecie chudniemy dla siebie i we własnym tempie, ale my kobiety doskonale wiemy, że czasami motywuje nas wyjątkowa uroczystość, czy – nie ukrywajmy tego – wyjątkowa osoba – wyjaśnia Wioletta Gajda, właścicielka Studia Figura w Gorlicach.


Światowy poziom usług dostępny w Gorlicach

Pierwsze Studio Figura powstało w Polsce 16 lat temu, dzisiaj jest ich już 1000 na świecie i ponad 400 w Polsce. Przez lata najlepsze dietetyczki, kosmetolożki, psycholożki i trenerki podniosły jakość usług świadczonych w gabinetach do światowego poziomu.

Każde studio wyposażone jest również w doskonały sprzęt wykorzystujący najnowocześniejsze technologie.


Kompleksowe działanie

Utworzyliśmy trzy idealnie zsynchronizowane ze sobą strefy: fitness, wellness oraz kosmetologii estetycznej – dodaje szefowa gorlickiego Studia Figura.


Strefa fitness wyposażona jest w urządzenia, dzięki którym można spalić równie dużo tkanki tłuszczowej, jak w czasie standardowych ćwiczeń, ale… przy dużo mniejszym wysiłku.

W strefie wellness można się z kolei doskonale zrelaksować, a jednocześnie w bezbolesny sposób zadbać o ciało wybierając z szerokiego wachlarza zabiegów.

I wisienka na torcie – kosmetologia estetyczna, czyli zabiegi upiększające, dzięki którym można widocznie zmniejszyć tkankę tłuszczową i wygładzić nawet głębokie zmarszczki.

Co ważne, efekty zabiegów i ćwiczeń można wspierać również w domowym zaciszu, wybierając naturalne suplementy i kosmetyki, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o klientkach Studiów Figura.


Cel jest prosty: uszczęśliwiać kobiety

Przyznam szczerze, że otworzyłam gabinet w Gorlicach, bo sama była zachwycona efektami, jakie dały mi wizyty w Studiu Figura. Można więc powiedzieć, że przetestowałam skuteczność zabiegów na własnej skórze i dlatego bardzo chciałam pokazać kobietom z naszej okolicy, że takie kompleksowe podejście do odchudzania daje świetne efekty bez konieczności katowania się – podkreśla Wioletta Gajda.

I dodaje:

Właśnie dzisiaj (24 października) zaczynamy Tydzień Walki z Otyłością, a więc nadarza się doskonała okazja, aby zawalczyć o siebie, o swoje dobre samopoczucie, zdrowie i wygląd. Zapraszam Was do siebie, do najlepszego miejsca, jakie stworzyłam. Razem zawalczymy o Ciebie!


Dzisiaj (24 października) o godz. 15 w ramach Tygodnia Walki z Otyłością odbędzie się live edukacyjny, w którym weźmie udział dietetyczka, trenerka i przedstawicielka Fundacji Studio Figura >>>TUTAJ

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy