Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Uważajcie na drogach! Stłuczka przy bobowskiej nekropolii: ciężarna kobieta w szpitalu

Autor: Barbara Ćmiech

Wzmożony ruch na drogach bez wątpienia przyczynił się do zdarzenia w Bobowej, w wyniku którego ucierpiała kobieta w zaawansowanej ciąży. Z kolei stłuczka w Łużnej zakończyła się wysokim mandatem dla sprawcy zdarzenia.

W niedzielę (30 października) kilka minut przed godz. 14 na ulicy Węgierskiej w Bobowej, na wysokości cmentarza, doszło do kolizji dwóch osobówek.

Wstępne ustalenia policjantów na miejscu zdarzenia wskazują, że kierowca hyundaia, mieszkaniec Białej Niżnej, nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go bmw i najechał na tył samochodu – relacjonuje podkomisarz Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Drugim samochodem, oprócz kierowcy, podróżowała kobieta w zaawansowanej ciąży, która została zabrana na obserwację do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Łużna. Kolejne “domino”, tym razem na drodze wojewódzkiej nr 977

Do niemalże identycznego zdarzenia, tyle że z udziałem trzech samochodów, doszło dzisiejszego poranka (31 października) w Łużnej.

Kierowca dacii, mieszkaniec Stróżnej, najechał na tył stojącej przed nim mazdy, kierowanej przez mieszkańca Biecza. Przepchnięta osobówka uderzyła z kolei w stojącego przed nią opla z Łużnej.

Sprawca zdarzenia został ukarany 1500 zł mandatem i sześcioma punktami – informuje podkomisarz Szczepanek.

Policja apeluje o szczególną ostrożność w rejonach cmentarzy! Stosowanie się do wytycznych policjantów, strażników miejskich i innych osób uprawnionych do wydawania poleceń na drodze.

Fotogaleria z kolizji w Bobowej, ul. Węgierska (na wysokości cmentarza)

Fotogaleria z kolizji w Łużnej (na wysokości starych delikatesów, droga wojewódzka nr 981)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy