Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Krzyż Małopolski dla Adama Filara

Autor: Barbara Ćmiech

To ten pan od kolei – mówią o Adamie Filarze mieszkańcy Gorlickiego, którzy o jego działalności słyszeli, choć on sam stroni od medialnego rozgłosu to jego działalność została zauważona przez Zarząd Województwa Małopolskiego. 

Adam Filar otrzymał Srebrny Krzyż Małopolski

W połowie października (16.10. – dop.red) jaślanin Adam Filar odebrał Srebrną Odznakę Honorową Województwa Małopolskiego, która jest przyznawana za aktywne działania na rzecz społeczności lokalnej i wzbogacanie tym samym dorobku regionu. Wyróżnienie wręczyli mu Patryk Wicher – Poseł na Sejm RP oraz Marta Mordarska – Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Adam Filar jest przedstawicielem kampanii społecznych Kocham Kolej i Kolej na Jasło. Miał ogromny udziału w uruchomienie wakacyjnego połączenia Jasło – Krynica-Zdrój, z którego chętnie korzystali również mieszkańcy Gorlickiego. 

Poświęcając swój wolny czas, aktywnie włączył się w ułożenie rozkładu jazdy Włóczykija oraz zabiegał o bilety zniżkowe do miejsc zlokalizowanych na trasie wakacyjnego połączenia. 

Pakiet podróżnika dostępny był dla wszystkich pasażerów weekendowego połączania do Krynicy-Zdroju i obejmował między innymi rabat na wejściówkę na wieżę widokową oraz bezpłatny transport z dworca do ośrodka Słotwiny Arena.

Panu Adamowi serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!

fot. M. Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy