Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Studio Figura Gorlice: Listopad to najlepszy czas na odchudzenie. Sprawdźcie dlaczego!

Autor: Barbara Ćmiech

Aura za oknem nie zachęca do aktywności na zewnątrz i podejmowania dietetycznych wyzwań, z drugiej strony zbliżają się andrzejki, świąteczne spotkania, sylwester… Mamy dla Was doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu zadbacie o siebie w sposób najbardziej kompleksowy. Będzie efektywnie i efektownie!

Pod czujnym okiem specjalistów stracicie zbędne kilogramy, poczujecie się zdecydowanie lepiej i odzyskacie pewność siebie. Już po miesiącu będzie widać pierwsze efekty ćwiczeń na nowoczesnych urządzeniach, wspieranych relaksującymi zabiegami i tymi z zakresu kosmetologii estetycznej.

Przez cały listopad zapraszamy na zupełnie bezpłatne konsultacje. Takie spotkanie to pierwszy i najważniejszy krok do zmian na lepsze – podkreśla Wioletta Gajda, szefowa gorlickiego Studia Figura.

W czasie konsultacji specjalista wykonuje analizę składu ciała i na podstawie wywiadu określa przyczyny naszego złego samopoczucia – tego fizycznego, ale i psychicznego. Następnie powstaje coś na kształt planu działania.

Najważniejsze jest dla nas zawsze zdanie naszych klientek i to co by chciały w sobie zmienić, bo z doświadczenia wiem, że to bardzo indywidualna kwestia. Działamy całościowo albo na wybraną partię ciała tak, żeby zredukować tkankę tłuszczową czy ujędrnić skórę w wybranym obszarze. Jeśli chcemy szczególnie zadbać tylko o niektóre partie naszego ciała, to Studio Figura będzie doskonałym adresem – dodaje Wioletta Gajda.

Połączenie zbilansowanej diety, odpowiedniej ilości wody wypijanej każdego dnia, naturalnych suplementów, ćwiczeń i zabiegów daje zdecydowanie najlepsze, najtrwalsze i najszybsze efekty.

Co ważne, dzięki urządzeniom, w które wyposażona jest strefa fitness w Studiu Figura, można spalić tkankę tłuszczową przy dużo mniejszym wysiłku niż w czasie standardowych ćwiczeń.

Na zmęczone ciało doskonale podziałają zabiegi w strefie wellness, które nie tylko relaksują, ale i podtrzymają efekty ćwiczeń.

A jeśli klientce zależy na przyspieszeniu efektów, to z pomocą przychodzą zabiegi kosmetologii estetycznej, które przede wszystkim odchudzają i odmładzają – wyjaśnia szefowa Studia Figura w Gorlicach.

Dodatkowo Czytelniczki naszego portalu mogą skorzystać z wyjątkowej oferty: na hasło „konsultacja24” do bezpłatnej konsultacji każda z pań otrzyma zabieg lipolaserem, czyli zimnym laserem, który redukuje wielkość komórek tłuszczowych, pomaga usunąć zbędne centymetry oraz cellulit.

Więcej o ofercie Studia Figura w Gorlicach przeczytacie w naszym artykule: Studio Figura Gorlice: Pozbądź się kompleksów i zadbaj o swoje zdrowie!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy