Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Skoki spadochronowe i inne górskie atrakcje

Autor: Mateusz Książkiewicz

Wycieczki w górskie tereny są zazwyczaj same w sobie ciekawą odskocznią od życia codziennego. Jednak nie dla każdego wystarczające jest klasyczne zwiedzanie górskich szlaków, czasami oczekuje się nieco większych wrażeń. Na szczęście miłośnicy ekstremalnych przygód mogą liczyć na inne, bardziej aktywne spędzenie wolnego czasu.

Co ciekawego można robić w Małopolsce i górach?

Zapewne część osób zafascynowanych górskimi wojażami doskonale wie, czym jest speleologia. Mówiąc najprościej jest to odkrywanie gór od środka, to pewnego rodzaju alpinizm podziemny. Oczywiście potrzebne jest do tego adekwatne przygotowanie i zapewnienie sobie pełnego bezpieczeństwa. Przydadzą się ponadto duże pokłady odwagi i wiedzy na temat tej specyficznej formy aktywności fizycznej. Osoby, które wcześniej nie miały z nią styczności, zawsze mogą skorzystać z pomocy doświadczonych instruktorów, którzy w odpowiedni sposób zadbają o swoich podopiecznych. Coraz większą popularnością zaczyna cieszyć się również podróżowanie w kanionach, czyli połączenie klasycznej wspinaczki z trekkingiem i pływaniem. W dużym skrócie polega to na poruszaniu się w dół kanionu z nurtem wody i następnie wzdłuż koryta rzeki. Stopnie trudności są zróżnicowane, a wiele zależy od konkretnej lokalizacji, czasami wybierane są dodatkowe przeszkody, do których trzeba się znacznie lepiej przygotować.

Warto wybrać skoki spadochronowe

Nie da się ukryć, że skoki spadochronowe w Nowym Targu to rozrywka na najwyższym poziomie. Ma to szczególne znaczenie dla osób doceniających ekstremalne przygody w swoim życiu. Często możliwość spróbowania czegoś nowego napędza do działania i podejmowania większego ryzyka w codziennych decyzjach. Skok ze spadochronem można również sprezentować bliskiej osobie w formie vouchera. Organizatorzy zapewniają miłą atmosferę, dobrą zabawę, a także dreszczyk emocji i oczywiście całkowite bezpieczeństwo. Więcej szczegółów można uzyskać na stronie tandemy.pl, a potwierdzeniem wszystkich słów mogą być opinie zamieszczane w Internecie. Warto uzmysłowić sobie, że strach to tylko bariera psychiczna, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby się jej pozbyć i skupić na samym skoku. Poza odpowiednią opieką doświadczonych osób, skok ze spadochronem w Nowym Targu to również gwarancja najwyższej jakości sprzętu. Jest on na bieżąco serwisowany, dlatego ryzyko jakiejkolwiek usterki jest minimalne.

Dlaczego warto zdecydować się na skok ze spadochronem?

Skok ze spadochronem to ogromna dawka niezapomnianych emocji, a możliwość wyboru najlepszego dla siebie pakietu jest dodatkową zaletą. Skok można oddać z różnych wysokości, w pojedynkę lub w tandemie, jako imprezę firmową lub prezent dla bliskiej osoby. Dodatkową opcją jest możliwość odbycia profesjonalnych kursów i szkoleń, na których końcu otrzymuje się stosowny certyfikat. Jeżeli wszystko to brzmi zachęcająco, nie warto dłużej czekać i już dzisiaj skorzystać z najciekawszej oferty prezentowanej przez firmy na Dolnym Śląsku. Z pewnością żadna złotówka nie będzie straconą.

fot. nadesłane

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy