Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Lodówka do 2500 zł – jaką wybrać? 4 propozycje od Samsunga

Autor: Dorota Pietrzak

Planujesz kupić nową lodówkę? Zdecyduj się na urządzenie wyposażone w innowacyjne rozwiązania ułatwiające przechowywanie określonych rodzajów produktów. Wszystko po to, by żywność była przechowywana w optymalnych warunkach i jak najdłużej zachowywała apetyczny wygląd, doskonały smak i komplet właściwości odżywczych. Samsung to uznany producent, który proponuje dopracowane rozwiązania. Zobacz, jaki model wybrać, mając do dyspozycji 2500 zł!

Kobieta sięgająca po produkty do lodówki.

Jak wybrać dobrą lodówkę?

Chcesz mieć pewność, że dobrze wybrałeś lodówkę? Zacznij od określenia, czy rozglądasz się za modelem do zabudowy czy wolnostojącym. Jeśli twoja kuchnia jest urządzona w zabudowie, logiczną decyzją jest zakup kolejnego takiego modelu. Zwróć jednak uwagę, że i sprzęty wolnostojące mogą pochwalić się doskonałym designem. Samsung przykłada do tego dużą wagę – dlatego sygnowane marką urządzenia świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Jakie inne parametry mają znaczenie? Zwróć przede wszystkim uwagę na:

Oprócz klasycznych chłodziarko-zamrażarek możesz rozważyć też zakup lodówki side by side. Dysponując jednak budżetem do 2500 zł, ograniczysz się do klasycznych modeli.

Pamiętaj o tym, by odpowiednio zaaranżować przestrzeń na lodówkę. Jeśli chcesz mieć pewność, że będzie działała ona prawidłowo przez wiele miesięcy po zakupie, powinieneś zadbać o prawidłowe jej podłączenie i ustawienie w odpowiednim miejscu. Jakim? Nie stawiaj lodówki tuż przy urządzeniach AGD emitujących ciepło – na przykład przy kuchence lub zmywarce. Nie jest dobrym pomysłem umiejscowienie lodówki bezpośrednio przy kaloryferze.

Jaką lodówkę Samsunga wybrać? Polecane modele

Samsung od lat cieszy się zaufaniem osób szukających nowego sprzętu do kuchni. Lodówki tej marki zbierają pozytywne recenzje użytkowników. Które modele są najchętniej wybierane? Zobacz przegląd propozycji do 2500 zł!

Chcesz jeszcze więcej propozycji? Sprawdź lodówki z zamrażalnikiem Samsung w sklepie MediaMarkt i wybierz najlepszy model do swojej kuchni!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy