Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Grzejniki ścienne wypełnione olejem

Autor: Mateusz Książkiewicz

Polacy coraz chętniej wybierają system ogrzewania elektrycznego zamiast tradycyjnego. Dzięki zastosowanej w elektrycznych grzejnikach technologii oraz różnych dodatkowym funkcjom, grzejniki na prąd są ekonomicznym rozwiązaniem, po które warto sięgnąć.

Polacy coraz chętniej wybierają system ogrzewania elektrycznego zamiast tradycyjnego. Dzięki zastosowanej w elektrycznych grzejnikach technologii oraz różnych dodatkowym funkcjom, grzejniki na prąd są ekonomicznym rozwiązaniem, po które warto sięgnąć. Takie grzejniki można stosować w domach i mieszkaniach, biurach, magazynach, garażach, fabrykach i innych miejscach wymagających stałego grzania. Jakie funkcje posiadają nowoczesne grzejniki ścienne? Dlaczego warto w nie inwestować?

Grzejnik energooszczędny – przydatne funkcje

Grzejnik energooszczędny może mieć różne funkcje, które poprawiają komfort jego użytkowania. Oto one:

Grzejniki olejowe

Polski producent ogrzewaczy ekletrycznych – ELPE Elektroprodukt – posiada w swojej ofercie różnego rodzaju grzejniki elektryczne. Jednymi z nich są grzejniki ścienne, czyli grzejniki wypełnione olejem, które szybko się nagrzewają i dłużej trzymają ciepło. Dzięki tej właściwości, połączonej z elektrycznym ogrzewaniem, otrzymamy bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Co ważne, taki grzejnik cały czas grzeje z maksymalną mocą – nie istnieje możliwość jego zapowietrzenia. Grzejniki ścienne wypełnione olejem dedykowane są do takich pomieszczeń, jak mieszkania i domy, pomieszczenia biurowe i miejsca zamieszkane przez osoby o szczególnej trosce, czyli dzieci, osoby starsze i alergicy. Dodatkowo, grzejniki ścienne wypełnione olejem są łatwe w utrzymaniu w czystości – ich cienka budowa pozwala szybko i sprawnie oczyścić je z kurzu. 

Tak jak wymienione wyżej grzejniki energooszczędne, grzejniki ścienne olejowe posiadają liczne funkcje, poprawiające komfort ich użytkowania:

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy