Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Narodowy Panel Badawczy – Twoja opinia ma znaczenie.

Autor: Mateusz Książkiewicz

Zarabiaj, odpowiadając na pytania: Narodowy Panel Badawczy. Czy kiedykolwiek marzyłeś o zarabianiu pieniędzy, odpowiadając na proste pytania?

Dzięki Narodowemu Panelowi Badawczemu (NPB), twoje marzenia mogą stać się rzeczywistością. NPB to 100% polska platforma badawcza, która oferuje najwięcej płatnych ankiet w kraju.

Kim jesteśmy?

NPB jest częścią polskiej firmy Fieldstat sp. z o.o., która specjalizuje się w realizacji badań CAWI. Fieldstat jest liderem w swojej dziedzinie, dostarczając rzetelne i precyzyjne dane, które pomagają firmom podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Twoje dane są dla nas najważniejsze. Dlatego NPB posiada Certyfikat ISO27001, co oznacza, że spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa informacji. Ponadto, jesteśmy członkiem międzynarodowej Organizacji ESOMAR, co gwarantuje, że przestrzegamy najlepszych praktyk w dziedzinie badań rynkowych.

Jak to działa?

Funkcjonalność panelu jest prosta i intuicyjna. Wypełniasz ankiety, zbierasz punkty, które później wymieniasz na przelewy bankowe. Przelewy wykonujemy dwa razy w miesiącu, po uzbieraniu przez użytkownika minimum 500 punktów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Dołączając do NPB, nie tylko zarabiasz pieniądze, ale również przyczyniasz się do tworzenia lepszych produktów i usług. Twoje opinie pomagają firmom zrozumieć, czego potrzebują ich klienci, co prowadzi do tworzenia lepszych produktów i usług. Ponadto, jest to doskonały sposób na wyrażenie swojego zdania na różne tematy.

Zarejestruj się już dziś i dołącz do tysięcy Polaków, którzy już korzystają z NPB. Czekamy na Ciebie!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy