Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

ZAPROSZENIE: piknik charytatywny w Siedliskach! Czeka na Was MOC muzycznych wrażeń i różnych atrakcji

Autor: Mateusz Książkiewicz

Już w najbliższą niedzielę tj. 23 lipca, zapraszamy na piknik charytatywny do Siedlisk, którego celem jest wsparcie chorej na SMA Wiktorii Wróbel. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 na placu przed Domem Kultury w Siedliskach. Poznajcie bogaty program pikniku!

Na wszystkich przybyłych do Siedlisk (gm. Bobowa) gości czekać będzie wiele atrakcji. W programie m.in. występ Orkiestry Dętej przy OSP w Siedliskach, występ taneczny dzieci z SP Siedliska, układy taneczne, karaoke, dmuchana zjeżdżalnia i wiele innych. Nie zabraknie również gwiazdy wieczoru, zespołu AKORD.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Gospodyń Wiejskich w Siedliskach.

Kiedy Wiktoria urodziła się już po decyzji o refundacji terapii genowej w Polsce, zaraz po przyjściu na świat była zbyt słaba – nie zakwalifikowała się do niej… Liczył się każdy dzień, bo SMA rozpatrywao od razu! Musieliśmy zmienić na drugi refundowany lek, a to wykluczyło córkę z otrzymania za darmo terapii genowej… Teraz stoimy przed dramatem, niezwykle istotnym – musimy sami wnieść 10 milionów złotych! Dlatego jesteśmy tu i teraz z całego serca prosimy o pomoc dla córeczki… – mówi mama Wiktorii w wywiadzie na stronie siepomaga.pl

Zachęcamy do licznego udziału, aby wesprzeć Wiktorię i jej rodzinęlink do zbiórki TUTAJ.

Do zobaczenia w niedzielę!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy