Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Out Of The Box – co skrywa asortyment e-sklepu InPost?

Autor: Mateusz Książkiewicz

Internetowy sklep firmy InPost to moc wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju produktów. Wśród nich można znaleźć m.in. ubrania, akcesoria do domu i propozycje idealne na prezent. Co jeszcze warto wiedzieć o Out Of The Box?

Nowy sklep internetowy firmy InPost, czyli Out Of The Box

Przedsiębiorstwo InPost co rusz zaskakuje konsumentów nowymi pomysłami i inicjatywami. Jedną z nich jest nowy sklep internetowy o nazwie Out Of The Box, który wyróżnia się nie tylko profesjonalnym podejściem i wysoką jakością produktów, ale i dużą kreatywności i nieszablonowych pomysłów.

Świadczy o tym sam jego asortyment. Można w nim znaleźć unikalne przedmioty, które często w różny sposób nawiązują do działalności firmy InPost, np. swoim wyglądem. Są to przeróżne towary – od kolorowych skarpetek, poprzez zestawy klocków do składania, aż po sprzęt elektroniczny taki jak m.in. solarny powerbank.

Jednak ciekawe pomysły i wyjątkowy design to nie wszystko. Out Of The Box, tak jak całe przedsiębiorstwo InPost, które posługuje się m.in. ekologicznymi furgonetkami, stawia na rozwiązania przyjazne środowisku

Z tego względu w ofercie można znaleźć produkty z takich materiałów jak eko washpapa, czyli specjalny biodegradowalny papier z włókien roślinnych, nadający się do szycia i czyszczenia na mokro. Z washpapy powstały m.in. osłonki na rośliny, piórniki czy torby śniadaniowe dostępne w sklepie internetowym InPost.

Co więcej, firma chętnie podejmuje współpracę z rodzimymi producentami, wobec czego w ofercie można znaleźć towar, który powstał w stu procentach na terenie Polski.

Out Of The Box – wyjątkowe i unikalne produkty

W asortymencie Out Of The Box każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród towarów znajdują się zarówno rzeczy dla dzieci, jak i dorosłych, a także przydatne gadżety do domu czy do pracy. Jakie kategorie produktowe mają do dyspozycji klienci e-sklepu?

Pierwsza z nich to „Dom i ogród”, czyli wcześniej wspomniane rzeczy do domu takie jak m.in. Paczkomata, czyli antypoślizgowa wycieraczka pod drzwi z włókien kokosowych czy też bawełniane torby idealne na zakupy.

Nie brakuje także asortymentu z kategorii „Dla dzieci”, w tym m.in. ekologicznych zabawek w formie kartonowej scenki, którą pociechy mogą dowolnie pomalować, a następnie wykorzystać do wystawienia domowego spektaklu.

„Materiały do pakowania” to z kolei wszystkie rzeczy potrzebne do solidnego zabezpieczenia większych i mniejszych przesyłek. Oprócz tego w Out Of The Box na klientów czekają produkty z kategorii „Ubrania”, a wśród nich np. wodoodporne oraz wodoszczelne kurtki, bluzy z kolorowymi motywami i przypinki idealne do personalizacji koszulki czy plecaka.

W kategorii „Outdoor i sport” można natomiast znaleźć m.in. plecaki, maty do ćwiczeń, bawełniane torby i parasole. W asortymencie znajdują się także unikalne klocki do składania produkowane przez polską markę Cobi. Wśród nich można znaleźć zestawy z maszyną Paczkomat®, sortownią oraz ciężarówką do przewozu przesyłek.

Dlaczego warto zrobić zakupy w Out Of The Box?

Do zakupów w sklepie internetowym InPost zachęca nie tylko ciekawy oraz zróżnicowany asortyment, pełen fajnych pomysłów na prezenty i przydatnych gadżetów.

Dużą zaletą jest szybka i wygodna dostawa zamówień pod wskazany adres lub za pośrednictwem wybranego automatu Paczkomat. Co więcej, na klientów czekają liczne promocje, w tym m.in. darmowa dostawa przy zakupach o wartości od 40 złotych.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy