Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Gdzie znaleźć najlepsze upominki mikołajkowe?

Autor: Mateusz Książkiewicz

Zbliżają się mikołajki, warto zatem już w listopadzie zastanowić się, jakimi podarkami obdarować najbliższych. W ten sposób unikniesz gonitwy, kolejek i przepłacania za produkty. Z reguły kupowanie prezentów na ostatnią chwilę wiąże się z wyższymi cenami i stresem. Dowiedz się, gdzie szukać najlepszych upominków mikołajkowych!

Jaki prezent mikołajkowy dla dzieci?

Prezenty mikołajkowe dla dzieci często bywają wyzwaniem. Jaka zabawka będzie odpowiednia dla kilkulatka? Jeśli nie masz często kontaktu z maluchem, warto zasięgnąć zdania u rodziców, jakie zainteresowania ma pociecha. Warto także porozumieć się z innymi bliskimi, jakie mają plany zakupowe. Dzięki temu unikniesz przykrej niespodzianki związanej z powielaniem się prezentów. Warto przejrzeć rankingi zabawek odpowiednie dla konkretnej grupy wiekowej. 

Prezent mikołajkowy dla nastolatków

Wybór prezentu mikołajkowego dla nastolatka może być trudnym zadaniem. Największy błąd, jaki możesz zrobić, to wybór zabawki dla młodego człowieka, który ma zgoła inne zainteresowania niż małe dziecko. Warto poznać hobby nastolatków, dzięki czemu łatwiej dobierzesz odpowiedni podarunek. Doskonałym wyborem dla komputerowego maniaka będzie najnowsza gra lub gadżet gamingowy. Natomiast osoby pasjonujące się makijażem z pewnością ucieszą się z markowych kosmetyków. 

Duży wybór upominków na mikołajki znajdziesz też w internetowych księgarniach –kupisz tam wiele pasjonujących książek i akcesoriów, które idealnie sprawdzą się zarówno u nastolatków, jak i dorosłych.

Idealny prezent mikołajkowy — jakich zasad warto przestrzegać?

Jeśli planujesz zakup mikołajkowego prezentu dla bliskiej osoby, warto przestrzegać kilku zasad. Oto lista pomocnych wskazówek.

Trzymaj się budżetu

Umawiając się z kimś na obdarowywanie się prezentami mikołajkowymi, zadbaj, żeby ustalić odpowiedni limit finansowy na zakup podarunku. W ten sposób unikniesz dyskomfortu związanego z wydaniem zbyt dużej lub małej kwoty na upominek.

Zaplanuj wcześniej zakupy

Kupując prezenty na ostatnią chwilę, narażasz się na niepotrzebny stres i wydatki. Trudno wtedy wybrać odpowiedni upominek, a w okresie mikołajkowym w sklepach zwykle są kolejki. Dlatego znacznie korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie zakupów już w listopadzie. Zaoszczędzisz pieniądze i zadbasz o wybór najlepszych prezentów dla swoich bliskich. Ponadto możesz etapami robić zakupy prezentowe. 

Zakup prezentów mikołajkowych nie musi być stresujący. Wystarczy wcześniej przemyśleć, dla kogo kupujesz podarek.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy