Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Lekarz śmiertelnie potrącił pieszego, następnie uciekł z miejsca zdarzenia !

Autor: Kinga Gruca

Dziś rano, tj. 15 grudnia br. około godziny 7:00 doszło do tragicznego wypadku na ulicy Bieckiej w Gorlicach. Lekarz pracujący w miejscowym szpitalu, mieszkaniec Nowego Sącza podejrzewany jest o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Nieudzielenie pomocy i ucieczka! Ślady na samochodzie jednoznacznie wskazują na udział pojazdu marki audi w zdarzeniu. Wszelkie okoliczności ustala policja oraz prokuratura.

Dziś (tj. 15 grudnia br.) około godziny 7:00 doszło do tragicznego wypadku, w którym potrącony został 50-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu gorlickiego. Pomimo podjętej reanimacji, zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Kierowca zbiegł z miejsce zdarzenia. DK28 była przez kilka godzin zablokowana. Trwały intensywne poszukiwania sprawcy i ewentualnych świadków.

W wyniku śledztwa ustalono, że sprawcą był mieszkaniec Nowego Sącza, zatrudniony na co dzień w gorlickim szpitalu. Jego samochód został odnaleziony na parkingu pracowniczym, bezpośrednio pod siedzibą szpitala w Gorlicach. Trwają działania w celu zidentyfikowania dokładnych okoliczności i zebrania dowodów w tej sprawie.

Potwierdzam, że przed południem zgłosił się mężczyzna, 64-letni mieszkaniec Nowego Sącza. Na ten moment ustalamy jego okoliczności udziału w sprawie. Został zabezpieczony samochód marki audi, który mógł brać udział w zdarzeniu. Bardzo też proszę w dalszym ciągu o ewentualne informowanie i zgłaszanie się świadków zdarzenia- informuje w rozmowie dla naszego portalu aspirant sztabowy Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

fot. Piotr Boczoń / Gorlice24

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy