Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Walka z nieuleczalną chorobą (ZBIÓRKA).

Autor: Kinga Gruca

Arkadiusz Muchowicz, 30-letni mieszkaniec Gorlic, zmaga się z nieuleczalną chorobą neurologiczną – Zespołem pląsawicy Huntingtona, który po raz kolejny pojawił się w jego rodzinie. To trudne do zdiagnozowania schorzenie zmusiło go do wizyt u różnych lekarzy, którzy w większości nie znają tej choroby. Rodzina szuka skutecznej pomocy!

Drodzy mieszkańcy Bobowej i okolicznych miejscowości. Zwracamy się z prośbą o wsparcie zbiórki na rzecz Arkadiusza Muchowicza, 30-letniego mieszkańca Gorlic, u którego zdiagnozowano ciężką, postępującą chorobę neurologiczną.

Zespół pląsawica Huntingtona ponownie dotknął rodzinę Muchowiczów. To schorzenie już wcześniej odbiło się tragicznym piętnem, kiedy to matka Arkadiusza zmarła z powodu tej samej choroby w wieku 41 lat. W obliczu kolejnego przypadku rodzina z determinacją szuka możliwych rozwiązań.

Choroba Huntingtona prowadzi do stopniowego wyniszczania organizmu przez kilka lat, finalnie doprowadzając do śmierci. Niestety jego schorzenie zaczęło się od najgorszych możliwych objawów, przez co długi czas przebywał w szpitalu. Obecnie znajduje się w domu, jednak ma problemy z poruszaniem się. W obliczu tego trudnego czasu bliscy proszą o pomoc, aby Arkadiusz mógł podjąć kosztowną rehabilitację, której potrzebuje.

„Musimy zrobić wszystko, aby mu pomóc. Arkadiusz będzie potrzebował wsparcia przez resztę życia” – mówi z rodzina chłopaka.

Zachęcamy do wsparcia zbiórki na rzecz Arkadiusza. Każda złotówka ma ogromne znaczenie, a dobro zawsze wraca. Razem możemy pomóc Arkadiuszowi stanąć na nogi i walczyć z tą ciężką chorobą!

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/pomocdlaarka

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy