Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

1100 złotych i 10 punktów karnych za wymuszenie pierwszeństwa i spowodowanie kolizji!

Autor: Kinga Gruca

Wczorajszego poranka, tj. 21 lutego (środa) na ulicy Grunwaldzkiej w Bobowej doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawczyni kolizji ukarana została mandatem w wysokości 1100 zł i 10 punktów karnych.

W środę o godzinie 9:30 służby zostały poinformowane o kolizji na drodze wojewódzkiej 981. W miejscowości Bobowa na ulicy Grunwaldzkiej doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego maki kia oraz samochodu ciężarowego marki volvo.

-Kierująca samochodem osobowym marki kia, mieszkanka Bobowej podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo kierującemu samochodem ciężarowym marki volvo- informuje oficer prasowy KPP w Gorlicach, asp. sztab. Gustaw Janas. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym w wysokości 1100 zł i 10 punktów karnych. Kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi. – dodał rzecznik.

-O godzinie 9:53 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Bobowa, gdzie na ulicy Grunwaldzkiej doszło do kolizji. Na miejsce pracowało 6 ratowników- poinformował Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach, bryg. mgr inż. Dariusz Surmacz. Strażacy zajęli się zneutralizowaniem wycieku oleju za pomocą sorbentu i zabezpieczeniem miejsca zdarzenia- dodał rzecznik.

Fot. ilustracyjna/ archiwum własne

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy