Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bezpieczne i solidne ogrodzenia do domu WIŚNIOWSKI

Autor: Mateusz Książkiewicz

Ogrodzenie to istotny element każdej nieruchomości. Spójna aranżacja jest ważna dlatego zadbaliśmy o to, żeby nasze ogrodzenia komponowały się pod względem estetyki z budynkami w różnych stylach architektonicznych. W ofercie WIŚNIOWSKI odpowiednie modele znajdą dla siebie nawet najbardziej wymagający klienci.

Ochrona nieruchomości z ogrodzeniami WIŚNIOWSKI

Solidne i bezpieczne – takie właśnie są nasze ogrodzenia posesji. O ich trwałości decyduje szczegółowo zaplanowany projekt i najwyższej jakości wykonanie. A także doskonałe materiały. Wyprodukowane z wysokogatunkowej stali ogrodzenia zabezpieczane są podwójnie z wykorzystaniem metody DUPLEX. Cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe realizowane są z precyzyjną kontrolą procesu na każdym etapie. Dzięki temu stalowe elementy ogrodzeń zostają w pełni chronione przed korozją i trudnymi warunkami atmosferycznymi, ale również uszkodzeniami mechanicznymi.

Wysokiej klasy ogrodzenia WIŚNIOWSKI sprawdzą się w każdych okolicznościach, a nasza firma udziela na nie aż 10-letniej gwarancji. Nasze ogrodzenia to równocześnie wyjątkowe bezpieczeństwo dla posesji oraz domowników.

Kolekcje WIŚNIOWSKI dla Twojej nieruchomości

Bogaty wybór i różnorodność sprawiają, że WIŚNIOWSKI należy do najczęściej wybieranych marek na rynku. Nie inaczej jest z ogrodzeniami – stworzyliśmy aż 8 kolekcji zawierających 80 różnych wzorów! Nie ma znaczenia, czy lubisz klasyczne, czy nowoczesne wzornictwo. W naszej ofercie bez problemu znajdziesz coś dla siebie i swojego domu.

Wybór obejmuje m.in. rodzaj segmentów – przezierne, półprzezierne lub w pełni zabudowane w zależności od tego, czy zależy Ci na większej prywatności, czy wolisz wyeksponować aranżację ogrodu. 

Jak dostosować poszczególne elementy ogrodzenia?

Z ogrodzeniami oraz innymi komponentami marki WIŚNIOWSKI to proste. Tworzymy rozwiązania systemowe w których każdy element można dopasować z innymi na zasadzie łączenia funkcjonalnych modułów. Wybierz odpowiadający Ci styl i kolorystykę, ale także sposób działania poszczególnych części. Zdecyduj się na bramę dwuskrzydłową, przesuwną lub składaną, dostosuj do nich przęsła, panele ogrodzeniowe oraz furtkę. Całość uzupełni wyjątkowo praktyczny słup MultiBox, dzięki któremu odbieranie paczek i obsługa wideodomofonu stają się niebywale proste i wygodne.

Solidna jakość na wiele lat

Marka WIŚNIOWSKI jest znana z dopracowanych w każdym detalu konstrukcji, które nawet w trudnych warunkach i przy intensywnej eksploatacji z powodzeniem służą przez wiele lat. Nie inaczej jest z naszymi ogrodzeniami. Potwierdzeniem tego są zarówno międzynarodowe certyfikaty, jak i nagrody branżowe oraz mnóstwo pozytywnych opinii ze strony naszych klientów.

Ogrodzenia do domu WIŚNIOWSKI to rozwiązanie, które docenili użytkownicy zarówno w kraju, jak i za granicą. Postaw na maksymalną ochronę Twojej nieruchomości. A jeśli zastanawiasz się, który model będzie najlepszy to możesz sprawdzić jedną z naszych inspiracji. Skorzystaj z oferty firmy WIŚNIOWSKI i wybierz niezawodne ogrodzenie!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy