Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wiemy kto powalczy o fotel burmistrza w Gorlicach!

Autor: Kinga Gruca

We wtorek, tj. 27 lutego o godz. 10:00 w biurze poselskim Barbary Bartuś odbył się briefing prasowy poświęcony zbliżającym się wyborom samorządowym. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło swojego kandydata na burmistrza Gorlic. Jest nim Radna Rady Miasta Gorlice Beata Mikruta-Kawa. To ona stanie do walki o fotel burmistrza Gorlic na kolejną 5-letnią kadencję.

Spotkanie w biurze poseł Barbary Bartuś było czasem przedstawienia kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Gorlic. Kandydatką z ramienia Prawa i Sprawiedliwości została Beata Mikruta- Kawa, obecnie Radna Rady Miasta Gorlice, niegdyś Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gorlice oraz Opiekun Młodzieżowej Rady Miasta Gorlice. O fotel burmistrza powalczy z obecnym włodarzem Rafałem Kuklą.

W briefingu prasowym oprócz kandydatki na burmistrza wzięli udział liderzy list Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Gorlice, a wśród nich Ryszard Ludwin, Bernard Buliński, Robert Gryzik oraz Tomasz Płatek (kandydat do Sejmiku Województwa Małopolskiego). Nie zabrakło również Arkadiusza Mularczyka, wiceprzewodniczącego zarządu wojewódzkiego Prawa i Sprawiedliwości oraz gospodarza miejsca Barbary Bartuś Poseł na Sejm RP.

Proszę Państwa to dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie, że jestem kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko burmistrza miasta Gorlic- mówiła podczas spotkania Beata Mikruta-Kawa. Przez pięć lat byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta Gorlice, nadal jestem radną i przez te pięć lat bardzo dokładnie poznałam możliwości i ograniczenia naszego miasta, dlatego mam wizję i pomysł na to jak rozwijać Gorlice.
Czas na zmiany, czas na to, aby zając się najważniejszymi problemami Gorlic, czas na to, aby wysłuchać mieszkańców Gorlic i przedsiębiorców. Moim zdaniem Gorlice mogą być najlepszym miastem do życia, uważam, że ja jestem gwarancją tego, że Gorlice będą najlepszym miastem do życia, dlatego w najbliższych wyborach samorządowych proszę o Państwa głos, a jednocześnie zapraszam na spotkania przedwyborcze.

Fot. Michał Mucha

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy