Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zmiany! Klub Sportowy Bobowa ma nowego prezesa!

Autor: Kinga Gruca

W sobotę,10 lutego br. odbyło się walne spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Sportowego Bobowa za kadencję 2019-2023. Wydarzenie było okazją nie tylko do przedstawienia sprawozdania finansowego z czteroletniej działalności, ale również momentem wyboru nowego zarządu.

Klub Sportowy Bobowa po dwóch dekadach wybrał nowego prezesa! Po długoletnim sprawowaniu funkcji Andrzej Sagan rezygnuje z funkcji zarządcy klubu. Sobotnie spotkanie było okazją do wybrania nowych władz, ale także czasem podsumowań i podziękowań. Wśród kandydatów na stanowisko znaleźli się Maksymilian Obrzut oraz Urszula Kruczek. Po głosowaniu zadecydowano, że nowym prezesem na lata 2024-2027 zostanie Urszula Kruczek! Pasjonatka i miłośniczka sportu, hobbistycznie trenerka piłkarzy! Gotowa na nowe wyzwania!

Nowy Zarząd Klubu prezentuje się następująco:

Urszula Kruczek, entuzjastka sportu i miłośniczka wszelkich wyzwań, została wybrana na stanowisko prezesa na kadencję obejmującą lata 2024-2027. Jej zaangażowanie w środowisko sportowe oraz pasja do piłki nożnej, którą realizuje również jako hobbystyczna trenerka, zyskały uznanie społeczności klubowej.

Bardzo cieszę się z nowo powierzonej funkcji. Będziemy robić wszystko, żeby klub działał sprawnie i nadal się rozwijał. Jest to dla mnie możliwość rozwoju i nowych doświadczeń. Kocham sport, pracę z ludźmi. Moje doświadczenie jako trener na pewno da mi wiele możliwości oraz otworzy wiele drzwi w tworzeniu Klubu Sportowego z Bobowej- mówi w rozmowie dla naszego portalu Urszula Kruszek- obecna Prezes KS Bobowa.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy