Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Rozkoszuj się chwilą relaksu i urody w salonie Karoliny Liszki. Bobowa zdobywa nową perełkę! Kosmetolog i Podolog na wyciągnięcie ręki.

Autor: Kinga Gruca

Twoje miejsce na mapie Bobowej! Kosmetolog i Podolog na wyciągnięcie ręki. Bobowa, ulica Węgierska 24. Zabiegi pielęgnacyjne, usługi podologiczne, odmładzający masaż Kobido twarzy i wiele innych. Koniecznie zapoznaj się z ofertą nowo powstałego salonu Karoliny Liszki.

Odkryj nowy wymiar pielęgnacji na ulicy Węgierskiej 24 w Bobowej

Bobowa ma nowe, wyjątkowe miejsce na mapie, które z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich Pań dbających o swoje zdrowie i urodę. Na ulicy Węgierskiej 24 powstał nowoczesny salon Karoliny Liszki, doświadczonej kosmetolog i podolog, która oferuje kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne oraz usługi podologiczne.

W ofercie salonu znajdują się różnorodne zabiegi terapii skórnej, liftingujące, nawilżające oraz odżywcze, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej klientki. Warto skorzystać również z odmładzającego masażu Kobido twarzy oraz innych relaksacyjnych masaży leczniczych, które dodatkowo podkreślą uczucie komfortu.

Mistrzyni zabiegów kosmetycznych i specjalista od pielęgnacji stóp

Karolina Liszka, posiadająca dziewięcioletnie doświadczenie w branży kosmetologii, to pasjonatka swojego fachu, która nieustannie rozwija się, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Dzięki temu może zapewnić swoim klientkom najnowsze i najbardziej skuteczne zabiegi i trendy. Karolina nie tylko specjalizuje się w kosmetologii, ale jest również wykwalifikowanym podologiem, oferując kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne stóp.

Przed każdym zabiegiem Karolina dokładnie diagnozuje stan skóry klientki, dopasowując odpowiednią procedurę do jej indywidualnych potrzeb. Pracuje wyłącznie z renomowanymi produktami, zapewniając najwyższą jakość usług. Podczas zabiegu stawia na relaks, odprężenie i profesjonalne podejście, aby każda klientka poczuła się wyjątkowo.

Salon Karoliny Liszki to miejsce, gdzie dbałość o klienta idzie w parze z najnowszymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie kosmetologii i podologii. To idealne miejsce dla wszystkich kobiet pragnących zadbać o swoje zdrowie i urodę w profesjonalny sposób.

Wyjątkowy Dzień Kobiet w salonie Karoliny Liszki – podaruj sobie chwilę relaksu i pielęgnacji!

Nadchodzący Dzień Kobiet to doskonała okazja dla każdej z Pań. Oddaj się w ręce doświadczonej kosmetolog i podolog i spraw sobie lub swoim bliskim wyjątkowy prezent oraz dzień relaksacyjny. Więcej szczegółów można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu: 726 968 246.

OFERTA SALONU Kosmetolog Podolog Karolina Liszka :

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy