Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wakacyjna szkoła pływania? Intensywny kurs na basenie w Korzennej

Autor: Mateusz Książkiewicz

Wakacje tuż tuż. Wraz z ich nadejściem warto dobrze i efektywnie zaplanować wolny czas. Z pomysłem godnym uwagi wychodzi na przeciw Szkoła Pływania Neptun, która przygotowała 5-dniowe turnusy nauki pływania. W małych grupach, z podziałem na wiek i umiejętności będzie można nauczyć się pływać! Nie trzeba daleko dojeżdżać, zajęcia nauki pływania odbywać się będą w pobliskiej Korzennej. Zadzwoń 690 287 367 lub 732 921 110!

Zajęcia pływackie - nauka pływania w Korzennej, Bobowej

Szkoła pływania NEPTUN, która realizuje swoje zajęcia na Basenie w Korzennej przygotowała specjlną ofertę na wakacje. W terminie 8-12 lipca, 15-19 lipca, 5-9 sierpnia oraz 19-23 sierpnia przeprowadzony zostanie 5-dniowy kurs nauki pływania. Trenerzy Damian i Mateusz zapewniają, że będzie to intensywny czas, który pozwoli uczestnikom na zdobycie umiejętości lub udoskonalenie techniki. Jednego można być pewnym – będzie to dobrze wykorzystany czas na basenie.

Z wakacyjnych zajęć nauki pływania mogą skorzystać dzieci od 4 roku życia ale także dorośli. Organizatorzy czyli Szkoła pływania Neptun przewidzieli podział chętnych na grupy, ze względu na wiek oraz umiejętności.

Podsumowując, w kilka dni można całkiem nieźle nauczyć się pływać oraz spędzić aktywnie czas na basenie. Ważne jest to, pływanie jest wyjątkowo zdrowe dla układu sercowo-naczyniowego. Ponadto trening pływacki rozwija wydolność oraz buduje pojemność płuc.

Zapraszamy! Więcej informacji pod numerem: 690 287 367 (Damian) oraz 732 921 110 (Mateusz) lub na stronie internetowej plywanie-neptun.pl

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy