Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wspólne inwestycje Powiatu Gorlickiego i gminy Bobowa!

Autor: Kinga Gruca

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Bobowej odbyło się spotkanie Starosty Gorlickiego Mirosława Waląga oraz Burmistrza Bobowej Marcina Wąsa. Dotyczyło ono omówienia m.in. kluczowych inwestycji mających na celu poprawę infrastruktury w regionie. Dyskusja skupiała się na budowie chodników w miejscowościach Brzana i Jankowa oraz przebudowy mostu na rzece Biała Tarnowska w Bobowej.

W spotkaniu roboczym ze Starostą Gorlickim Mirosławem Walągiem oraz Burmistrzem Bobowej Marcinem Wąsem udział wzięli Rafał Wojna- Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg, Krzysztof Flądro- Radny Powiatu Gorlickiego oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego w osobach Grzegorza Janoty- Zastępcy Burmistrza Miasta Bobowa i Joanny Małek- Sekretarz Gminy Bobowa.

Narada pomiędzy władzami powiatu i gminy w głównej mierze skupiała się na omówieniu wspólnych inwestycji. Kluczowymi zagadnieniami poruszonymi na spotkaniu były m.in. planowana budowa chodników w miejscowościach Brzana i Jankowa oraz przebudowa mostu na rzece Biała Tarnowska w Bobowej.

Spotkanie miało na celu m.in. ustalenie wspólnych działań i zaplanowania przedsięwzięć infrastrukturalnych, które mają przyczynić się do poprawy warunków życia mieszkańców oraz rozwinięcia infrastruktury lokalnej.

Fot. Michał Mucha

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy