Wypadek 17-letniego motocyklisty w Brzanie. Kierował bez uprawnień…
We wtorek 17 czerwca w miejscowości Brzana doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla.

Było krótko po godz. 14 gdy służby otrzymały wezwanie do wypadku w opisywanej miejscowośći. Jak udało nam się ustalić na miejscu, motocykl kierowany przez 17-latka, mieszkańca gminy Bobowa miał uderzyć w pojazd marki Land Rover. Kierujący jednośladem został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Szczęśliwie motocyklista miał na głowie kask.
Na miejscu działali strażacy z OSP Brzana, JRG KPPSP w Gorlicach oraz Policja.
Aktualizacja:
Jak przekazał nam podkom. Gustaw Janas, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach, nastolatek nie dostosował prędkości do warunków panujących w tym miejscu i na łuku drogi zderzył się z samochodem.
– Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Motocykl nie był jednak ani ubezpieczony, ani kierujący nie posiadał uprawnień do poruszania się taką maszyną. Policjanci ustalają przebieg zdarzenia, a motocykliście może grozić mandat lub skierowanie sprawy do sądu. Czynności trwają – powiedział nam.
Fot. Michał Mucha/ Bobowa24.pl