KS Bobowa nie poddała się. Osiem bramek w meczu!

Autor: Remigiusz Szurek

Piłkarze KS Bobowa (Klasa A, grupa Nowy Sącz-Gorlice) w niedzielnym meczu 5. kolejki nie dali się miejscowemu Ogniowi Sękowa i zremisowali z tym przeciwnikiem 4:4!

Dla bobowian prowadzonych przez trenera Krzysztofa Flądro był to pierwszy remis w sezonie przy czterech zwycięstwach z rzędu.

– Był to bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. W drugiej połowie niestety siedliśmy, zostaliśmy w szatni. Rywale zaczęli lepiej operować piłką i doczekali się wyrównania – komentuje trener Flądro.

Nie da się ukryć, że boisko w Sękowej pozostawia wiele do życzenia, mowa o wielu nierównościach…

A jak padały gole? W 10 minucie Podobiński wyprowadził gości na prowadzenie za sprawą Dawida Podobińskiego, który uderzył piłkę po długim rogu. Ogień wyrównał kilka minut później – po strzale Pawła Padoła piłka podskoczyła na jednej z wielu nierówności i zaskoczyła bramkarza. W 25. minucie Damian Świątański zdobył bramkę po rzucie wolnym. W 30. minucie Tomasz Mędoń podwyższył rezultat na 3:1 po zamieszaniu podbramkowym.

W drugiej połowie w 60. minucie znów trafił Padoł wykorzystując błąd bramkarza, który wypuścił futbolówkę z rąk. W 88. minucie zrobiło się 3:3 po trafieniu Jakuba Barczyka z karnego i… błędzie sędziego. 4:3 dla bobowian zrobiło się w 91. minucie – trafienie zanotował Podobiński, ale nie był to ostatni gol tego popołudnia! W 95. minucie Padoł zaliczył hat-tricka najlepiej odnajdując się po zamieszaniu w polu karnym.

Najbliższy mecz KSB w niedzielę na własnym boisku z Sokołem Staszkówka (godz. 14).

Ogień Sękowa – KS Bobowa 4:4 (1:3)

Bramki: 0:1 Podobiński 10, 1:1 Padoł 15, 1:2 Świątański 25, 1:3 Mędoń 30, 2:3 Padoł 60, 3:3 Barczyk (karny) 88, 3:4 Podobiński 91, 4:4 Padoł 95.

Skład KS Bobowa: Kalisz (80 Gucwa) – Mędoń (60 Kurzawa), Flądro Kamil, Zieleń, Flądro Krzysztof – Zarzycki, Jędrusik (85 Antosz), Budzyn, Świątański, Podobiński, Sobol.

Partnerzy działu sportowego: JS Konstrukt, Filmy Na Życzenie, Sądecki Bartnik – Atrakcje – Bartna Chata, Muzeum Pszczelarstwa. Dziękujemy!