Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Piekarnia Bobowska

Autor: Mateusz Książkiewicz

Nazwa: Piekarnia Bobowska
Kategoria: art. spożywcze
Mail: [email protected]
Strona internetowa: www.piekarniabobowska.pl
Tel: (18) 351 40 19
Opis:

Któż z nas nie biegł rano po ciepłe bułki albo świeży chleb do naszej Bobowskiej piekarni? Chyba wszyscy….Bobowska piekarnia to bowiem symbol tradycji, domowych wypieków i dobrej jakości. Mieszkańcy naszej miejscowości już od 1950 roku mogą cieszyć się pieczywem i ciastami wyrabianymi przez piekarzy. Zakład wciąż poszerza ofertę artykułów oraz odnotowuje ciągły wzrost produkcji, czego dowodem są wierni klienci, od lat korzystający z usług piekarni.

Na szczególna uwagę zasługują bobowskie chleby – zarówno żytnie jak i mieszane oraz cała gama bułek, wytwarzanych na naturalnym zakwasie i z wykorzystaniem jedynie atestowanych surowców. Piekarnia bobowska kusi także pysznymi kruchymi ciasteczkami, które każdy z nas z chęcią chrupie do popołudniowej kawy, jak i smakowitymi wypiekami, stosownymi na każdą okazję, czy to Komunia czy święta, na które zjeżdża się cała rodzina.

Cieszymy się, że bobowskie pieczywo tak często gości na stołach naszych mieszkańców podczas śniadań i kolacji, a jednocześnie dziękujemy za lata spędzone z nami. Serdecznie zapraszamy do dalszego korzystania z naszych ofert zarówno chlebów jak i ciast.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy