Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Tarnovia Tarnów bez szans !

Autor: Damian Nowak
Po ostatnich zwycięstwach z drużynami z Tuchowa i Gorlic wczoraj nadszedł czas na tarnowian. Po godzinie zmagań spotkanie zakończyło się wygraną LKS Bobowa 3:0.

Całe spotkanie było przez większość czasu kontrolowane przez bobowian, a siatkarze Tarnovii Tarnów głównie odrabiali straty do gospodarzy. Pierwszy set bez większych problemów wygrali bobowianie – 25:19. Drugi set również nie sprawił podopiecznym Pawła Popardowskiego większych problemów wygrywając go 25:20. Trzeci set, a zarazem całe spotkanie zwyciężyli gospodarze rozgramiając tym razem Tarnovie Tarnów wynikiem 25:14.

Jestem zadowolony z meczu, wygraliśmy popełniając mało błędów. Mecz może nie był na najwyższym poziomie ale graliśmy dobrze. Chłopcy nie pokazali dziś wszystkich swoich możliwości głównie dlatego, że graliśmy ze słabszym przeciwnikiem – komentuje Paweł Popardowski, trener LKS Bobowa.