Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Seniorzy zdobyli trzy punkty w Krygu

Autor: Jakub Oślizło

W niedzielne przedpołudnie na stadionie w Krygu rozegrany został mecz w ramach 16 kolejki seniorów A klasy. Tym razem KS Bobowa musiała zmierzyć się z miejscową drużyną LKS Nafta Kryg.

Po ostatniej przerwie świątecznej a następnie odwołanych meczach w Wielką Sobotę (ze względu na warunki atmosferyczne) nadszedł czas na spotkanie wyjazdowe w Krygu, które bez większego trudu udało się wygrać. Dobra organizacja gry przełożyła się na wynik 3:0 dla klubu z Bobowej. Pierwsza bramka padła już w 3 min meczu a strzelił ją Marek Magiera, swój sukces ten sam zawodnik powtórzył w 18 minucie. Szybka i zwarta akcja bobowskich piłkarzy na początku rozgrywki na pewno popsuła humory zawodnikom Nafty. Kolejny strzał wykonał w 68 minucie Sebastian Pawlak. Bramka ta była zapewne furtką do bardziej agresywnej gry ze strony Nafty, ponieważ od tej chwili posypały się żółte kartki dla Nafty (dwie w 83 min i jedna w 87 min). Czerwona kartka nie ominęła Grzegorza Dulęby z KS Bobowa. Pod koniec meczu, w 85 minucie trener KS Bobowa zdecydował się na wymianę Daniela Abrama na Mariusza Maruszewskiego.