Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 27 września 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

Czy juniorzy KS Bobowa utrzymają dobrą passę? Zwycięstwo z Uściem Gorlickim

01.06.2015 || Kategorie: Bobowa, Piłka nożna, Sport || Autor: Jakub Oślizło

Na stadionie sportowym w Bobowej została rozegrana w sobotę 30 maja br. XVI kolejka II ligi juniorów Podokręgu Piłki Nożnej Gorlice. Podopieczni Krzysztofa Flądro stanęli na przeciwko zawodników z Uścia Gorlickiego i podtrzymali passę zwycięstw ponownie wygrywając 2:0.

Juniorzy bobowskiego klubu rozgrywają najlepszy sezon od kilku lat. Jeszcze tylko dwa spotkania dzielą ich od awansu. W meczu z drużyną LKS Uście Gorlickie bobowianie narzucili od samego początku swoje tempo gry. Co kilka minut stwarzali sobie sytuacje strzeleckie aż w końcu w 17 minucie pięknym strzałem z dystansu w samo „okienko” popisał się środkowy napastnik KS Bobowa Łukasz Kieroński. Gospodarze dążyli do podniesienia wyniku jeszcze przed końcem pierwszej połowy jednak nie udało się to im. Po rozpoczęciu się drugiej części spotkania goście zmotywowani przez swojego trenera walczyli w początkowych minutach do wyrównania wyniku, jednak to podopieczni Krzysztofa Flądro szybko zgaśli ich zapał stwarzając sobie sytuacje bramkową w 67 min. po której rywal niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki strzelając gola samobójczego.

Przed zawodnikami KS Bobowa zostały jeszcze dwie kolejki, w których zmierzą się z drużynami LKS Wójtowa oraz LKS Zagórzany. Jeżeli wygrają obydwa z nich awansują wówczas do ligi okręgowej juniorów starszych.

Skład podstawowy:

Arkadiusz Barczyk
Dawid Gerlak (80′)
Arkadiusz Iwański
Krzysztof Juruś
Łukasz Kieroński
Damian Nowak
Jakub Oślizło (80′)
Jarosław Sokulski (85′)
Szymon Świątański
Wojciech Świątański
Filip Świątański

Skład rezerwowy:

Przemysław Flądro
Paweł Forczek
Krystian Gurbowicz (80′)
Arkadiusz Job (85′)
Jacek Kieroński
Damian Radzik
Dawid Sorota (80′)