Bobowscy piłkarze nie zwalniają tempa!

Sensacyjny lider gorlickiej A Klasy nie zwalnia tempa i pewnie podkreśla swoją dobrą pozycję. KS Bobowa, w wyjazdowym meczu 7 kolejki, który rozegrany został w minioną niedzielę, pokonał LKS Ogień Sękowa wynikiem 3:0.

Piłkarze z Bobowej zagrali bez swojego najlepszego obrońcy Krzysztofa Flądro, pauzującego z powodu kontuzji. W pierwszej połowie oba zespoły dały kibicom bardzo dobre widowisko. Lider gorlickiej A Klasy szybko wygrał walkę o środek boiska i w pierwszej połowie nie pozwolił zawodnikom z Sękowej stworzyć żadnej klarownej sytuacji do strzelenia bramki. Za to sam w 5 minucie pokazał pierwszą kombinacyjną akcję w ofensywie, po której uderzenie Damiana Świątańskiego nie zdołał obronić bramkarz gospodarzy. Prowadzenie na 2:0 zwiększył w 12. minucie Rafał Kudryk.

W drugiej połowie meczu gospodarze za wszelką cenę próbowali odwrócić losy spotkania przez co popełniali proste błędy. Sytuacje tą wykorzystał w 78. minucie Piotra Budzyn ustalając ostateczny wynik na 3:0.

Drużyna z Bobowej pokazała, że nie bez powodu jest w tym momencie na szczycie ligowej tabeli. Lider pewnie wygrał spotkanie, nie pozwalając wyrwać sobie zwycięstwa. Maszyna trenera Krzysztofa Flądro funkcjonuje wyśmienicie i patrząc na ich formę, można oczekiwać, że ten stan może jeszcze potrwać.

KS BOBOWA  3 : 0 LKS OGIEŃ SĘKOWA