Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 26 września 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

Już za 100 dni matura… Bal Studniówkowy ZSZ w Bobowej (TV)

13.02.2016 || Kategorie: Bobowa, Edukacja, Imprezy || Autor: Mateusz Książkiewicz

„Hej, za rok matura, Za pół roku…” tak śpiewali w ubiegłą sobotę (tj.6 lutego) uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej, którzy w tym właśnie dniu bawili się na swojej studniówce.

Wydarzenie rozpoczął uroczysty, tradycyjny taniec – polonez, który odtańczyło 29 par. Tegoroczna studniówka obejmowała dwie klasy z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej: pierwszą z nich jest klasa 4bT o profilu technik informatyk i usług fryzjerskich, których wychowawca jest Tomasz Gucwa, natomiast druga to klasa 4aT o profilu technik pojazdów samochodowych oraz technik obsługi turystycznej – wychowawca Ewa Brońska.

Swoją obecnością młodzież zaszczyciła dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej Barbara Wołkowicz, kierownik internatu Celina Ligęza oraz nauczyciele: Renata Pękala, Piotr Ptaszkowski, Janusz Średniawa, Janina Maliniak, ks. Bogdan Florek, Wojciech Szafraniec, Mariola Mężyki Tomasz Wąsik.

Po odtańczeniu poloneza przyszedł czas na podziękowania dla grona pedagogicznego za włożony przez nich trud w edukację maturzystów. Oddelegowane osoby złożyły kwiaty na ręce każdego z nauczycieli. Głos zabrała również przedstawicielka rady rodziców Teresa Osika, która podziękowała uczniom i nauczycielom za 4 lata spędzone w jednej szkole.

Następnie grupa młodzieży odegrała przygotowała skecz, który zobrazował podejście nauczycieli do szkoły i nauczycieli do uczniów. Bardzo dobrze dobrana obsada i talent aktorski maturzystów rozbawił wszystkich przybyłych do Hotelu & Restauracji Ostoja. O dobrą zabawę do białego rana zadbał zespół Skrzypki. 

Zapraszamy do obejrzenia reportażu, filmów oraz zdjęć.