Wysokie zwycięstwo KS Bobowej! Padło aż 6 bramek

Autor: Łukasz Kieroński
W niedzielne popołudnie, 24 kwietnia br. drużyna z Bobowej pojechała do Śnietnicy aby rozegrać mecz 17 kolejki gorlickiej A klasy. Podopieczni Krzysztofa Flądro wygrali z LKS Victoria Śnietnica 5:1.

Mecz rozpoczął się w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Zimny wiatr oraz padający deszcz znacznie utrudniały piłkarzom grę w piłkę. Pierwsza bramka padła już w 8 minucie po potężnym strzale z dystansu Sebastiana Pawlaka. KS Bobowa przez całą pierwszą połowę nie zwalniała tępa, dzięki czemu konstruowała mnóstwo sytuacji bramkowych, które wykorzystali: Maksymilian Obrzut w 17 minucie oraz Damian Świątański w 29 minucie.

W drugiej części spotkania KS Bobowa trafiła jeszcze dodatkowo 2 bramki: w 57 minucie ponownie Maksymilian Obrzut oraz w 90 minucie Dariusz Magiera. LKS Victoria Śnietnica honorową bramkę strzelił w 62 minucie meczu, strzelcem był Dawid Chmiel.

Rywale Bobowej grali dużo bardziej agresywnie, co spowodowało uraz  bobowskiego kapitana Piotra Budzyna, przez co musiał opuścić boisko w 82 minucie. W końcowych minutach meczu nerwy puściły obrońcy Victorii Łukaszowi Trojanowiczowi, który został ukarany czerwoną kartką za wulgarną opinie na temat sędziowania meczu.