Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

KS Bobowa: jak minął weekend?

Seniorzy pokonują po ciężkim meczu KS Podhalanin Biecz wynikiem 1:0 i utrzymują tytuł lidera. Juniorzy zaś odnoszą pierwszą porażkę w tym sezonie. Tak właśnie prezentuje się krótkie sportowe podsumowanie minionego weekendu, poznajcie szczegóły!

Seniorzy: KS Bobowa – KS Podhalanin Biecz 1:0
Aktualni liderzy gorlickiej A klasy KS Bobowa byli faworytami tego meczu. Przypomnijmy KS Biecz zajmuje 3 miejsce w tabeli. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Wydawało się, że zawodnicy obu drużyn zejdą na przerwę z remisem jednak tuż przed gwizdkiem, Rafał Kudryk po efektywnej główce dał prowadzenie KS Bobowej. W drugiej połowie żadna z drużyn nie potrafiła skutecznie wykończyć żadnej ze swoich akcji dlatego ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Juniorzy: KS Bobowa – LKS Orzeł Wojnarowa 2:3

Sobotnie spotkanie pechowo rozpoczęło się dla drużyny juniorów z Bobowej. Już w 3 minucie meczu nasi zawodnicy stracili pierwszą bramkę. Nadziei na dalszą grę przysporzyła bramka Dariusza Wisłockiego w 28 minucie. Remisowy wynik został utrzymany aż do przerwy. W drugiej połowie Orzeł Wojnarowa znacząco przejął inicjatywę. Efektem tego były dwie bramki w zalewie osiem minut, dające gościom znaczą przewagę nad gospodarzami. Tuż przed ostatnim gwizdkiem kontaktową bramkę dla Bobowej trafił Bartłomiej Sobol jednak ostatecznie zabrakło czasu by doprowadzić do wyrównania. Była to dopiero pierwsza porażka juniorów w tym sezonie, a KS Bobowa zajmuje drugie miejsce w tabeli tuż za LKS Orzeł Wojnarowa. Szansą może być fakt, że podopieczni Krzysztofa mają rozegrany jeden mecz mniej niż aktualny lider.

Sponsorem relacji zmagań piłkarskich jest firma P.P.H. LIBROPOL – dziękujemy!