Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Życzenia dla Babci i Dziadka.

Autor: Łukasz Augustyn
„Kochamy was” od takich słów rozpoczęło się dzisiejsze przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy zerowej  z okazji dnia Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Bobowej. Spotkaniu licznie przybyłych dziadków z wnuczętami towarzyszyło wiele wzruszeń.
Życzenia dla Babci i Dziadka - Bobowa - 21 stycznia

Dzieci bardzo wzięły sobie do serca to wyjątkowe święto, pokazały się z jak najlepszej strony. Pod koniec gali, każdy występujący uczeń wręczył swoim dziadkom laurkę, kwiaty oraz wielkie marcepanowe serce. Uroczyste spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem dla wnuków i dziadków.

Życzenia babciom i dziadkom złożył również burmistrz miasta Bobowa Wacław Ligęza, dyrektor Zespołu Szkół Adam Urbanek wraz z małżonką oraz przedstawiciele Urzędu Gminy.  Pogratulowali oni także dziadkom tak wspaniale występujących wnucząt.

Dzień Babci i Dziadka organizujemy w naszej szkole po raz drugi – mówi Maria Ziomek współorganizatorka gali.  Jest to czas uhonorowania ich pracy, bo przecież to dziadkowie pełnią bardzo ważną misję w wychowaniu młodego pokolenia. To właśnie oni pomagając swoim dzieciom, dbają o swoje wnuki. Dzisiejsza uroczystość nie mogłaby się odbyć bez pomocy rodziców, którzy przygotowali poczęstunek i uczyli dzieci swoich ról. Na szczególne uznanie zasłużyły również dzieci, które z wielkim poświęceniem przygotowywały się do obchodów tego święta.


partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy