Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Siatkówka – LKS Bobowa kontra KS Podhalański

Autor: Łukasz Augustyn
Starcie tytanów tak możemy określić wczorajszy(04.02.2012) mecz piłki siatkowej, gdzie naprzeciw siebie stanęli zawodnicy LKS Bobowa i KS Podhalański.

Mecz ten  był inny od większości który rozgrywała drużyna z Bobowej. Wynikało to z bardzo zaciętej walki o punkty obydwóch stron. Jak dotąd LKS Bobowa przyzwyczaił nas do zwycięstw w 3 setach, to wynik dzisiejszego meczu został rozstrzygnięty dopiero w 5 secie. Nie zawiedli także kibice, którzy dopingowali naszych siatkarzy. Zachęcamy do przyjścia na bobowską halę sportową, w której siatkarze dzielnie reprezentują Bobową. Każdy doping jest na wagę złota.
Pierwszy set rozpoczął się wyrównaną walką na punkty którą wygrał zespół z Bobowej. Drugi, trzeci i czwarty set to na przemienne sukcesy obu drużyn. Dopiero w piątym secie LKS Bobowa zdecydowanie odrobiła punkty i w fenomenalnym stylu odniosła ostateczne zwycięstwo nad przeciwnikami z wynikiem 3:2.