Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Gimnazjum z Bobowej znów pokazało klasę

Autor: Dorota Smaluch
W hali sportowej na ulicy Nabrzeżnej w Nowym Sączu odbył się dzisiaj kolejny etap zawodów gimnazjalnych piłki siatkowej.  Naszą gminę reprezentowali zawodnicy z Gimnazjum w Bobowej.

Na dzisiejszy turniej zawitały takie drużyny jak:  Gimnazjum Bobowa, Gimnazjum Stróże, Gimnazjum Nowy Sącz, Gimnazjum Mszana Dolna. Gimnazjaliści jak zwykle wykazali się wspaniałą formą i niezawodnością w grze.

Turniej był bardzo emocjonujący, walka była bardzo wyrównana. Najbardziej bałem się dzisiaj drużyny z Nowego Sącza, która była bardzo mocnym przeciwnikiem. Jednak to my okazaliśmy się lepsi. Jestem dumny ze swojej drużyny, chłopcy pokazali na boisku na co ich stać.  Zwycięzca tych zawodów czyli nasz drużyna będzie reprezentowała rejon nowosądecki na mistrzostwach wojewódzkich – relacjonował specjalnie dla naszego portalu Paweł Popardowski trener drużyny z bobowskiego gimnazjum.

Wyniki poszczególnych meczów układały się następująco:
Bobowa : Stróże (25:12, 25:17)
Bobowa : Mszana Dolna (25:9, 25:17)
Bobowa : Nowy Sącz(25:23, 25:12)

Drużyna z Bobowej zagrała w składzie:
2. Wojciech Zięba
3. Karol Ligęza
4. Roman Kwarciński
5. Jakub Popardowski
6. Krzysztof Mucha
7. Michał Tubek
8. Krzysztof Juruś
9. Przemek Gryzło
10. Dawid Paczuła
11. Dawid Wiejaczka
12. Tomasz Babicz
Libero:
9. Wiktor Kwarciński
Kapitan
1. Jan Molendowicz

 


partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy