Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Grożny wypadek w Białej Niżnej! (AKTUALIZACJA)

Autor: Mateusz Książkiewicz
W piątek, 2 marca późnym wieczorem,  na drodze nr 981 w miejscowości Biała Niżna doszło do groźnego wypadku. Samochód marki Fiat uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego Man.

W wyniku zdarzenia zostały ranne 4 młode osoby ( w tym jedna w stanie krytycznym). Poszkodowani zostali odtransportowane do szpitala. W akcji brały udział OSP Grybów – Biała, 2 zastępy PSP Nowy Sącz oraz pozostałe służby ratunkowe.

Apelujemy do kierowców o bezpieczną jazdę zwłaszcza w obecnym okresie kiedy jest niska przejrzystość powietrza oraz miejscami występują minusowe temperatury.

Aktualizacja:
Na dzień dzisiejszy wiadomo że kierowcą był 18-latek, pasażerowie to dwie dziewczyny w wieku 15 i 16 lat oraz 20-letni chłopak.  Jadąc fiatem uno uderzyli w tył ciągnika siodłowego z naczepą, który cofał z drogi bocznej. W wykonaniu manewru pomagała kierowcy TIRa inna  osoba jednak nie pozwoliło to uniknąć tragedii. Wszyscy doznali poważnych urazów, z których skutkami walczyli przez całą noc sądeccy lekarze. W godzinach porannych 18-letni kierowca zmarł w szpitalu.

 

źródło: własne / grybow.osp.org.pl
fot. grybow.osp.org.pl

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy