Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Piątek, 15 października 2021

Piłka Nożna – KS Bobowa vs LKS „Ogień” Sękowa

28.04.2012 || Kategorie: Bobowa, Piłka nożna, Sport || Autor: Damian Nowak

Dzisiejszy mecz rozegrany pomiędzy KS Bobowa a LKS Sękowa na stadionie w Sękowej okazał się zwycięstwem gospodarzy. Nasi juniorzy przegrali na wyjeździe 2:1. Jak widać przedpołudnie nie należało do udanych, a doskwierający wszystkim zawodnikom upał dodatkowo nie ułatwiał gry.
 Pomimo ogromnych starań bobowskim piłkarzom udało się tylko w połowie odrobić stratę do drużyny „Ognia”. Dzisiejszy mecz był pierwszą przegraną potyczką naszych piłkarzy rundy wiosennej w ramach II Ligi Juniorów.

Jedynego gola dla naszej drużyny w 85 minucie strzelił Dominik Gryzło. Natomiast bramki dla drużyny przeciwnej zdobyli – M. Skrobot  oraz K. Zabawa.

W reprezentacji KS Bobowa jedynym piłkarzem, który powiększył swój dorobek w temacie kartek był Dominik Gryzło, który  w 35 minucie otrzymał żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.

Jednak smutniejszą wiadomością niż przegrana jest kontuzja lewego pomocnika KS Bobowa – Mateusza Zielińskiego, który w 30 minucie meczu zszedł z boiska z powodu złamania obojczyka. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

LKS Sękowa 

Trener: Marcin Barczyk

Skład:

 1. Trybus S. (Br)
 2. Kukla K.
 3. Zabawa K. (Kpt)
 4. Siwek D.
 5. Sołtysiak T.
 6. Trajdos D.
 7. Czech M.
 8. Śliwa M.
 9. Tokarski A.
 10. Skrobot M.
 11. Kreński M.
 12. Rolec P.
 13. Sitek D.

 KS Bobowa

Trener: Krzysztof Flądro

Skład:

 1. Gieroń K. (Br)
 2. Nowak D.
 3. Cherjan M.
 4. Zieliński K.
 5. Gryzło D.
 6. Świątański W.
 7. Lach J. (Kpt)
 8. Oślizło J.
 9. Zieliński M.
 10. Martuszewski M.
 11. Mucha A.
 12. Siedlarz J.
 13. Flądro M.
 14. Janik K.

Serdecznie zapraszamy także na jutrzejszy mecz Seniorów, którzy podobnie jak ich poprzednicy zagrają przeciwko drużynie z Sękowej. Początek spotkania o godzinie 16.00 również na stadionie w Bobowej.