Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Piłka nożna – KS Bobowa vs. LKS Królovia

Autor: Mateusz Książkiewicz
Wygraną zakończył się wczorajszy mecz KS Bobowa z LKS Królovią. Ostateczny wynik spotkania to 8:2 dla zawodników z Bobowej.

Pomimo ulewnego deszczu niestrudzeni bobowscy piłkarze strzeli aż 8 bramek, byli to:

8 minuta – Marek Magiera, 11 minuta – Marek Magiera, 14 minuta – Sebastian Pawlak, 28 minuta – Piotr Budzyn, 58 minuta – Grzegorz Dulęba, 65 minuta – Maksymilian Obrzut, 68 minuta – Piotr Budzyn;  86 minuta – Tomasz Magiera.

Deszczowa pogoda to idealna pogoda dla piłkarzy, nie jest ani za ciepło ani za zimno, takie warunki są wręcz wymarzone – mówi zastępca prezesa klubu KS Bobowa Marek Świątański. Widać że drużyna zdążyła się już odbudować po ostatniej przegranej z Wojnarową – dodaje zastępca prezesa klubu.