Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pożegnanie klas III gimnazjum w Zespole Szkół w Bobowej

Autor: Łukasz Augustyn
Wczoraj na hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej młodsi o rok koledzy żegnali uczniów klas III Gimnazjum. Już po raz kolejny tradycji stało się za dość.

Z tej okazji młodzież przygotowała krótki program artystyczny. Podczas uroczystości nie zabrakło także wyróżnień dla osób zasłużonych za całoroczną pracę. Przydzielane były one m. in. za osiągnięcia sportowe, dobre wyniki w nauce, 100% – ową frekwencję, udział w konkursach oraz pracę na rzecz szkoły.

Uroczystość zwana „Komersem” była podzielona na 2 części – część oficjalną na hali sportowej i część bankietową w lokalu „Bobowianka””. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także burmistrz Bobowej – Wacław Ligęza oraz przewodniczący Rady Miasta – Stanisław Siedlarz.

„Jak co roku, wspólnie z panem Przewodniczącym uczestniczyliśmy w zakończeniu roku szkolnego i pożegnaniu klas III Gimnazjum. Traktujemy to, jako ważne wydarzenie w gminie, a uczestnictwo w tej imprezie kulturalnej to poniekąd nasz obowiązek. Chcemy zachęcić młodzież do tego by jednak podejmowała trud nauki oraz wyrazić podziękowanie nauczycielom, wychowawcom i rodzicom za współpracę przez cały ten okres. „ – mówi burmistrz Bobowej, Wacław Ligęza.

„Ja myślę, że dla młodzieży jest to bardzo duże przeżycie. Szmat czasu w jednej szkole, z jednym dyrektorem i tymi samymi nauczycielami. Przyjaźnie, które zostają na całe życie. Życzymy tym młodym ludziom dobrych wyborów i sukcesów w życiu zawodowym.” – przewodniczący Rady Miejskiej, Stanisław Siedlarz. 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy