Piłka nożna – KS Bobowa vs. KS „Temida” Gorlice

Autor: Damian Nowak
Wczoraj na stadionie w Zagórzanach o godz. 14.00 odbył się mecz rozgrywany w ramach Pucharu Polski. Niestety zawodnicy KS Bobowa odpadli już w II rundzie rozgrywek, przegrywając z KS „Temida” Gorlice 6:3.

Bobowscy piłkarze bardzo agresywnie rozpoczęli spotkanie, co zaowocowało golem Piotra Budzyna w 20 min spotkania. Z czasem jednak nasza przewaga malała i podopieczni pana Krzysztofa Flądro zeszli do szatni z bardzo niekorzystnym wynikiem – 1:3.

Dobra passa w początkowej fazie drugiej połowy dała kibicom nadzieję na zwycięstwo. Niestety… końcówka spotkania wyglądała podobnie jak ostatnie minuty I połowy, a piłkarze z Gorlic znowu popisali się dużą skutecznością i w przeciągu 15 min strzelili nam kolejne 3 gole.

Chłopaki z KS Bobowa niestety pożegnali się z Pucharem Polski, ale rozpoczynają już solidne przygotowania do kolejnego sezonu 2012/2013, który rozpocznie się już 15 sierpnia meczem z KS Ropa o godz. 11 na stadionie w Ropie.

Gole: Budzyn P. (20 min), Flądro K. (50 min), Budzyn P. (60 min)

Kartki: Pawlak S. (30 min), Gucwa D. (55 min)