Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Tańsze bilety?

Autor: Paulina Kalamaszek
Z dniem 01.08.2012 do kas biletowych wszedł tak zwany bilet sądecki. Dostępny jest na pociągi REGIO Przewozów Regionalnych na trasie Tarnów - Krynica-Zdrój.

Z nowego biletu skorzystać będą mogły zarówno osoby codziennie poruszające tą trasą, jak również ci, którzy będą chcieli zaoszczędzić na jednorazowym przejeździe. Cena biletu sądeckiego jest mniejsza od obecnej. Bilety jednorazowe tańsze będą o około 33 proc., a miesięczne o 19 proc.

Bilet Sądecki obejmuje także ustawowe ulgi m.in. ulgę studencką i uczniowską. Można go kupić w kasach biletowych, u konduktora lub za pośrednictwem Internetowego Systemu Sprzedaży.

– Bilet Sądecki został wprowadzony na stałe do naszej oferty, po to by zachęcić mieszkańców regionu do jazdy pociągiem. Cena za przejazd będzie liczona z dokładnością do jednego kilometra, w przeciwieństwie do obecnego ustalania cen dla liczących kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów przedziałów cenowych – mówi Barbara Węgrzynek, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych w Krakowie.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy