Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Piłka Nożna – KS Bobowa vs. LKS Kobylanka II

Autor: Damian Nowak
Bobowscy zawodnicy zagrali wczoraj bardzo dobre spotkanie dzięki czemu rozgromili drużynę z Kobylanki wynikiem 4:1. Był to już czwarty mecz w sezonie 2012/13 r. w ramach klasy "A" seniorów.

Zawodnicy z Bobowej już od pierwszych minut grali bardzo agresywnie i bardzo często atakowali bramkę gości. Po kilku nieudanych akcjach, w 12 min. pierwszego gola zdobył Sebastian Pawlak pewnie umieszczając futbolówkę w siatce Kobylanki. Po zdobyciu pierwszego gola gospodarze trochę zwolnili tępo gry co się zemściło w 23 min., kiedy to wyrównującego gola zdobył Łukasz Kwarciński który przelobował naszego bramkarza. 8 min później kolejnym pewnym uderzeniem gola ponownie zdobył Sebastian Pawlak dzięki czemu w 31 min. prowadziliśmy 2:1. Ostatniego gola w pierwszej połowie zdobył Krzysztof Flądro który w 41 min. zmylił bramkarza gości i powiększył prowadzenie KS Bobowa. Do szatni zawodnicy schodzili przy wyniku 3:1.

Tuż po gwizdku rozpoczynającym II połowę Bobowscy zawodnicy mieli okazję powiększyć prowadzenie.  W 46 min w polu karnym gości został sfaulowany jeden z naszych zawodników, lecz Damian Świątański nie wykorzystał jedenastki. Kilka minut później podczas próby wybicia piłki jeden z obrońców LKS Kobylanka II umieścił piłkę we własnej bramce podwyższając prowadzenie gospodarzy do 4:1. Kolejne minuty meczu nadal były rozgrywane pod dyktando Bobowskich piłkarzy lecz już nie udało się już zdobyć kolejnych bramek.