Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Piłka nożna – LKS Uście Gorlickie vs. KS Bobowa

Autor: Damian Nowak

Po kilku bardzo dobrych spotkaniach, KS Bobowa przegrała wczoraj 0:5 na wyjeździe z drużyną z Uścia Gorlickiego. Drużyna gospodarzy zagrała zdecydowanie lepiej co udowadnia końcowy wynik meczu.

Bobowscy piłkarze od samego początku głównie się bronili, tworząc niewielkie zagrożenie dla bramki drużyny LKS Uścia Gorlickiego. Taktyka była skuteczna aż do 36 minuty kiedy to jeden z naszych piłkarzy faulował rywala, a sędzia wskazał na jedenasty metr. Po pierwszej połowie prowadzili gospodarze 1:0.

Drugą połowę nasi reprezentanci zaczęli zdecydowanie gorzej i już w 50 min przegrywali 0:2. Po tym trafieniu otworzył się worek z golami. Gospodarze gromili gości zdobywając kolejne bramki w 61 min, 73 min i 80 min spotkania. Końcowy wynik spotkania to 0:5.

Zawodnikom KS Bobowa życzymy powrotu do poprzedniej formy i kolejnych zwycięstw a kibicom przypominamy, że we wtorek startuje II Liga Juniorów.  Bobowscy juniorzy we wtorek rozpoczną sezon od wyjazdowego spotkania z LKS „Torcida” Smerekowiec.