Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Piłka nożna – LKS Wójtowa vs. KS Bobowa

Autor: Damian Nowak
W szóstej kolejce "A" klasy seniorów drużyna KS Bobowa zagrała z dotychczasowym liderem - LKS Wójtowa. Niedzielne spotkanie zakończyło się remisem 3:3 (1:1).

Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany, każda z drużyn miała swoje szanse do zdobycia gola. Jako pierwszy już w 10 min. celnym strzałem popisał się Piotr Budzyn zdobywając gola na 1:0. Drugą połowę Bobowa zaczęła agresywnie zdobywając gola w 48 min przez kapitana bobowskiej drużyny. Ostatniego gola dla KS Bobowa zdobył Krzysztof Flądro w 80 min.

Gra obydwu drużyn była bardzo zacięta, co zakończyło się dla samej drużyny z Bobowej 7 żółtymi kartkami oraz 3 czerwonymi (Pawlak S., Świątański D., Budzyn P.) Spotkanie sędziował  Gabriel Antoszak z Gorlic.