Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Piłka nożna – KS Bobowa vs. LKS “Ogień” Sękowa

Autor: Damian Nowak
W ostatnią niedzielę (07.10.2012) na bobowskim stadionie został rozegrany kolejny mecz w rundzie jesiennej, rozgrywany w ramach "A" Klasy Seniorów. Niestety nasi piłkarze ponieśli już 4 porażkę z rzędu przegrywając z drużyną LKS "Ogień" Sękowa 2:5 (1:0).

Pomimo dużych opadów deszczu nasi piłkarze dzielnie walczyli i w 32 min wyszli na prowadzenie pięknym golem Tomka Magiery. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana lecz dzięki doskonałym interwencjom bramkarza KS Bobowa do szatni zawodnicy schodzili przy wyniku 1:0.

Drugą połowę reprezentanci KS Bobowa również rozpoczęli dobrze strzelając w 51 min drugiego gola. Niestety z biegiem minut to drużyna gości zaczynała dominować i raz po raz pokonywać naszego golkipera strzelając gole kolejno w 68, 74, 60, 86 i 90 minucie spotkania. Z boiska za czerwoną kartkę (2 żółte) w 85 min został wyrzucony Tomasz Magiera.