Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Piłka nożna – LKS “Nafta” Kryg vs. KS Bobowa

Autor: Damian Nowak
Dzisiaj (28 październik) piłkarze KS Bobowa rozegrali przedostatni mecz rundy jesiennej w sezonie 2012/13 w ramach Klasy "A" Seniorów. Tym razem na wyjeździe spotkali się z drużyną LKS "Nafta" Kryg. Potyczka zakończyła się remisem 4:4 (1:1)

Warunki na stadionie w Krygu były bardzo ciężkie. Niska temperatura oraz padający śnieg nie ułatwiały gry piłkarzom. Pomimo pogody obie drużyny walczyły bardzo zacięcie. Pierwszą poważną sytuacje miała w 18 min. drużyna gospodarzy lecz doskonałym refleksem popisał się bobowski bramkarz broniąc strzał. Dwie minuty później po ładnej akcji prawą stroną boiska pierwszego gola w spotkaniu zdobył dla naszego zespołu Grzegorz Dulęba.  Po paru bezbramkowych akcjach w wykonaniu KS Bobowa w jednej z kontr tuż przed końcem I połowy gospodarzom udało się doprowadzić do remisu.

Pierwsze minuty drugiej połowy Bobowa rozpoczęły się bardzo dobrze, jednak to w 53 min. gospodarze wyszli na prowadzenie. Prawdziwy worek z bramkami rozwiązał się w 63 min., w trzech akcjach które przeprowadziła drużyna KS Bobowa, zdobyła 3 gole. Wszystkie strzelone przez Sebastiana Pawlaka. LKS “Nafta” Kryg swoje ostatnie 2 gole osiągnęła kolejno w 68 i 70 min. Ostatni gol gospodarzy był trafiony po karnym podyktowanym za faul w polu karnym.

KS Bobowa – skład:

 1. Gucwa M. [br]
 2. Zieliński K.
 3. Magiera D.
 4. Cherjan M.
 5. Flądro K.
 6. Gucwa K.
 7. Żabiński D.
 8. Budzyn P. [kpt]
 9. Świątański D.
 10. Dulęba G.
 11. Pawlak S.
 12. Warzecha A. [br]
 13. Zieliński M.
 14. Gucwa D.
 15. Magiera M.

LKS “Nafta” Kryg – skład:

 1. Stardżyk B. [br]
 2. Karp P. [kpt]
 3. Luksa Ł.
 4. Luksa S.
 5. Sekuła J.
 6. Kosiba K.
 7. Brudziewski J.
 8. Tarka D.
 9. Pyznar M.
 10. Sentysz P.
 11. Gawlak M.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy