Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Dotkliwa porażka Kadetów!

Autor: Damian Nowak
Wczoraj na Hali Sportowej przy ZS w Bobowej odbył się kolejny mecz Ligi Wojewódzkiej Kadetów. Tym razem siatkarze LKS Bobowa zmierzyli się z wiceliderem ligi – drużyną SKPS Dunajec Nowy Sącz.

Pierwszy set gospodarze rozpoczęli bardzo pewnie, lecz z czasem to Dunajec zyskiwał przewagę. Po walce punkt w punkt w końcówce seta minimalnie wygrali go goście. Drugi set rozpoczął się identycznie jak pierwszy. Przy stanie 18:10 wszyscy byli już prawie pewni że tego seta wygrają gospodarze. Niestety, po rewelacyjnej końcówce siatkarzy z Nowego Sącza znowu to oni okazali się lepsi. Ostatni set już nie dał siatkarzom LKS Bobowa cienia wątpliwości że tego wieczora byli słabszą drużyną. Ostatecznie po bardzo zaciętych 3 setach niestety to goście zeszli z boiska z uśmiechami na twarzach.

“Zagraliśmy dobry mecz, prowadziliśmy w dwóch pierwszych setach jednak nie daliśmy rady utrzymać przewagi nad przeciwnikiem, brakowało nam wykończenia w ataku.” – takimi słowami spotkanie posumował kapitan bobowskich kadetów Jan Molendowicz.