Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Podsumowanie rundy jesiennej

Autor: Damian Nowak
Sobotnie spotkanie dla piłkarzy Klubu Sportowego Bobowa było ostatnim rozegranym w rundzie jesiennej Klasy „A” Seniorów w sezonie 2012/13. Ostatecznie uplasowali się oni na 7 pozycji.

Starsi reprezentanci KS Bobowa rozegrali w tej rundzie 13 nieraz bardzo ciężkich meczach, kiedy bardzo często grę uprzykrzała trudna pogoda począwszy od wysokich upałów, aż po zimne deszczowe dni, czasami utrudniający zły stan muraw czy też brak zawodników. Pomimo tych wszystkich niedogodności dawali z siebie wszystko byle by tylko drużyna wygrała, nawet te 5 porażek które im się przytrafiły nie zraziły ich i zawsze na boisku pokazywali ducha walki. Ostatecznie zakończyli oni rundę na 7 miejscu z 6 wygranymi spotkaniami, 8 remisami i 5 porażkami.

“Po poprzednim sezonie gdy drużyna zakończyła sezon na 2 pozycji nastąpiło rozprężenie. Po porażce i 3 zwycięstwach myśleliśmy że to napędzi drużynę, lecz niestety po kolejnych meczach nastąpiło lekkie zawahanie formy – 3 mecze pod rząd przegrane, co spowodowało spadek w tabeli. Drużyna grała w kratkę ze względu problemów ze składem. Mamy nadzieję na poprawę w rundzie wiosennej i wywalczenie historycznego awansu – była by to mobilizacja dla drużyny jak i reklama Gminy Bobowa.” – podsumował rundę jesienną prezes KS Bobowa, pan Andrzej Sagan.

Natomiast jeśli chodzi o młodszych piłkarzy KS Bobowa to oni w tej rundzie zdobyli dopiero 5 miejsce. Na 7 rozegranych spotkań udało im się wygrać tylko 3 z ich a 1 zremisować. „W rundzie jesiennej wypadliśmy nawet nie najgorzej. Zajęliśmy 5 miejsce z czego możemy być dumni. Na wiosnę będziemy się starać  by zająć 1 miejsce w tabeli, ale jeszcze trochę czasu przed nami, jak na razie musimy trenować.” – mówi Jakub Oślizło, kapitan bobowskich juniorów.

 

Wyniki wszystkich meczy oraz szczegółowa tabela dostępna jest pod adresem: www.ppngorlice.pl

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy